אחים חדשים (וטעימים) ל"פיטנס"

אחים חדשים זה תמיד משמח. אחים חדשים שהם גם טעימים ובריאים זה עוד יותר משמח. למשפחת WELLNESS  של המותג המצליח פיטנס, הגיעה הגרנולה. האמת, מתבקש- אחרי חטיפים מצליחים, הגיע הזמן שכל הטוב הזה יגיע גם לקערות ארוחת הבוקר. ומה יש לנו שם? שני טעמים חדשים- דבש ושוקולד, באריזת פרימיום חגיגית ונוחה לפתיחה ולסגירה חוזרת. חוץ מהטעמים יש גם שיבולת שועל מלאה שמהווה מקור לסידן, חלבונים וסיבים תזונתיים.

דגנים בבוקר זה כבר מזמן לא אופנה אמריקאית, זה האמצעי הנוח והמהיר ביותר לארוחה בריאה, קלה, מעוררת וקלה להכנה- רק לשפוך לקערה, להוסיף נוזל אהוב – חלב או תחליף חלב (ומי שלא שותה חלב- ההמלצה שלי היא על משקה בטעם אגוזים שמחמיא מאד לתערובות הגרנולה), חם או קר, ויש מעדן על הבוקר, ולא סתם אומרים שארוחת הבוקר היא הארוחה החשובה של היום.

מנקודת מבט אישית, אחרי שסיימתי לנשנש את הגרנולה כמו שהיא, עשיתי גם בגרסת קערת החלב, ושמחתי לגלות שהיא שומרת על קרנצ'יות, מצד אחד סופגת חלב אבל נשארת פריכה ככה שכיף לאכול. אני מתכוונת להרחיב את הגבולות ולבדוק אפשרויות שילוב, למשל בקפקייקס בריאותיים.

גירסת קערת החלב שימושית לי במיוחד בימי שישי בבוקר, כשאני קמה לאימון, עוד קצת עייפה מיציאת חמישי בערב, אבל צריכה אנרגיה לחדר הכושר. (ולכן התמונה ….)

להשיג בכל רשתות השיווק.