אלקטרה בר ספירל – סערה בכוס מים.

באחד מפרקי הסדרה האמריקאית האהובה "נשואים פלוס" , מוזג הגיבור מים מהברז לכוס, ואז מנסה לשתות ואנו שומעים קולות חריקה ולעיסה בגלל כל הלכלוך שיש במים. נכון שבתאוריה מי ברז אמורים להיות טובים לשתיה, אבל בפועל בגלל שילוב של מזהמים שונים וצנרת שרחוקה מלהיות נקיה, במי הברז יש אוסף שלם של דברים שלא אמורים להיות שם – מלכלוכים פיזיים ועד כמויות חיידקים.

לכן אנשים מחפשים פתרונות שונים כדי שיהיו מים נקיים וטובים, גם טעימים וגם בריאים. יש כאלה שסוחבים שישיות מהסופרמרקט, יש כאלה שמזמינים שירותי החלפת מיכלים גדולים, ויש את אלה שמעדיפים את הנוחות – ובוחרים בבר מים.

ואם כבר בר מים, לא עדיף ללכת על הרולס רויס הטוב ביותר, שמבטיח טיהור 99.9% מהחיידקים (לצד ניקוי כל ה"תוספות" לא רצויות האחרות)?

הפיתוח האחרון של "אלקטרה בר" הוא "אלקטרה בר ספירל" – מערכת שבה סביב נורת הUV שתפקידה להרוג חיידקים, כרוכה ספירלה של זכוכית קוורץ, כך שהמים נחשפים עוד ועוד לנורה והחיידקים מושמדים במהירות וביעילות. מעבר לזה יש גם שני סננים בדרגות סינון אקסטרימיות, שדואגים שגם הכלור, המתכות הכבדות וכל מה שגורם לטעמים די דוחים במים, ייעלמו.

התוצאה- מים נקיים וטהורים, לכל בני המשפחה.

ומה עוד יש לנו ב"אלקטרה בר ספירל"?

יש מסך מגע נוח וידידותי שכולל גם קביעת כמות מים שיוצאת בלחיצה אחת, כך שלא צריך לעמוד וללחוץ כל הזמן, יש מגש נשלף שמאפשר הצבת בקבוקים ומילויים, יש דרגות טמפרטורה שונות למים כולל מים בטמפרטורת החדר (בניגוד לברי מים אחרים שבהם טמפרטורה זו מושגת על ידי עירבוב של מים קרים וחמים), ויש שקט נפשי כי החלפת הסננים והנורה הם חד שנתיים ויש תזכורת, אז אפשר להיות רגועים.

כמובן שהתחשבו גם בעיצוב המטבחים ויש מגוון רב של שילובי צבעים , כך שאפשר להתאים לצבעי המטבח, (אישית, אני מתה על האדום, לא יעזור בית דין!) והכל מגיע עם ציפוי אנטי בקטריאלי לכל החלקים שבאים במגע עם מים.

ועוד בונוסים – ישנו מנגנון בטיחות כפול להגנה על ילדים מפני המים החמים, וגם לסביבה דואגים – עם מנגנון חיסכון מיוחד ששומר על הסביבה וחוסך באנרגיה.

ה"אלקטרה בר ספירל" הוא החידוש השלישי של "אלקטרה בר" מאז כניסתה לשוק לפני כשלוש שנים ,כשאז גרמה להורדת המחירים, ואחר כך גם להוזלת דמי התחזוקה השנתיים בכמחצית.

כשיוצא טלפון סלולרי חדש לשוק, התורים מיד משתרכים כדי לרכוש את המכשיר המתקדם ביותר, אז כשמדובר בנו ובבריאותנו ובבריאות היקרים לנו, לא נרצה את הטוב ביותר?

(ושימו לב לפרסומת הזו שלא רק מסבירה בדיוק איך עובדת המערכת, היא גם פרסומת שוויונית שמציגה את אבא מכין אוכל ולא רק הסטראוטיפ המוכר של אמא… רק על זה כבר מגיע ל"אלקטרה בר" שאפו גדול!).