בונז'ור חנוכה.

בחנוכה, כשזה מגיע לסופגניות, נשאלת בדרך כלל שאלה ששמורה לפסח – "מה נשתנה"? כי בכל שנה מגוון אדיר של סופגניות מגיע אל המדפים והציבור בדרך כלל נחלק לשתי קבוצות- אוהבי החידושים, מול שומרי הנאמנות לסופגניה הקלאסית.

ברשת בונז'ור יודעים שלא משנה במה נבחר, מה שחשוב הוא הטעם והאיכות.

קיבלתי להתנסות את שני הסגנונות, הסופגניות שטעמתי היו בגודל "מיני" – כלומר כחצי מגודל סופגניה שאנו זוכרים מהילדות, וזה מצוין כי ככה אפשר להנות ממגוון טעמים בלי להשתגע מבחינה קלורית . היו שם מליות כמו ווניל, ריבת חלב, שוקולד וציפוי שוקולד וגם קלאסיות עם ריבה ואבקת סוכר.

כמובן שטעמתי מהכל כדי להביא דיווח הוגן לקוראיי…

המסקנה שלי – קודם כל, הסופגניות טריות מאד, גם אחרי זמן ארוך (בני המשפחה שלי אכלו אותן זמן מועט לאחר קבלתן, אני טעמתי כמה שעות אחר כך ועדיין הטריות היתה כאילו הרגע טוגנו), אווריריות (בניגוד לסופגניות אחרות שטעמתי בעבר שהיו סוג של "יציקה" ונתנו הרגשה שהם לא ממש נבלעות, ורכות מאד, כמו סוג של חלה מתוקה מפנקת במיוחד.

הטעמים האהובים עלי היו קודם כל הקלאסית עם המון ריבה בפנים (זהירות על הבגדים,  יש מן חוק מרפי כזה שאומר שלא משנה באיזה צד של הסופגניה נוגסים, תמיד ניתזת ריבה, אולי בגלל שיש כמות נדיבה של ריבה…), וזו עם ציפוי השוקולד ומילוי ריבת החלב, שהיתה מתוקה ומעניינת.

הסופגניות של בונז'ור מגיעות בשלושה גדלים, כך שגם מי שרוצה רק לטעום, או לחילופין- לטעום מהכל, (מה שמצוין גם לילדים קטנים שלא יכולים לסיים סופגניה גדולה), ויכול למצוא משהו מתאים, והן נמכרות במאפיית "בונז'ור" בקינג ג'ורג' 41 בתל אביב, וכמובן גם בנקודות מאפה ברשתות כמו מגה, חצי חינם, רשתות פרטיות ובשוק הפרטי.

הסופגניות הן כשרות בד"צ.

חג אורים שמח ומתוק!

#בונזור