בייבי ביס תפוח- כיף להיות תינוק.

 

בייב1

כשתינוק מתחיל לאכול אוכל מוצק, אנחנו נזהרים מאד במה שאנחנו נותנים לו- כדי שיאכל בביטחון, שיהיה לו טעים, שיהיה בריא ונוח. אחד החטיפים האהובים על תינוקות הוא חטיפי האורז "בייבי ביס" שמגיעים אלינו מ"דנשר"- כדי לתת את הטוב ביותר לאוצר הקטן שלנו.

בסידרה של "בייבי ביס" כמה טעמים- גזר, טבעי, ירקות ובננה, ועכשיו החידוש האחרון- התפוח. הטעם הוא עדין והמרקם הוא השוס- נמס בפיו של התינוק והפעוט (לתינוקות מתחת לגיל שישה חודשים מומלץ לרסק חטיף ולערבב במים פושרים או תרכובת מזון תינוקות עד למרקם אחיד ולהאכיל בכפית, ותינוקות מעל חצי שנה, שכבר אוכלים לבד, יכולים פשוט לאחוז בו – הגודל מתאים בדיוק לכף היד הקטנה, וללעוס בעצמם).

 

בייב2

היות ולא יכלתי לשאול תינוק לדעתו, פשוט טעמתי בעצמי, ותאמינו לי, כשאתם קונים- תקנו שתי חבילות – אחת לתינוק ואחת לעצמכם כי אתם תנשנשו בכיף. החטיף אכן נמס בפה וטעים מאד גם למבוגרים.

בעזרת החטיף התינוק גם מתרגל לתזונה בריאה מכיוון שלא רק שיש רק תשע קלוריות ליחידה, אבל הוא גם עשוי אורז, אין בו גלוטן, יש בו מעט שומן, וכמובן שאין בו חומרים משמרים, כולסטרול, שומן טרנס וכל שאר הדברים שאנחנו לא רוצים להכניס לגוף שלנו ובטח לא לגוף של תינוק.

החטיפים מגיעים באריזות זוגיות כך שהטריות נשמרת (ובכל קופסה יש 24 חטיפים בסך הכל).

האריזות נוחות לנשיאה בתיק, אם כדי להאכיל את התינוק כשיוצאים לטייל איתו, או כדי לנשנש בעבודה ….

"בייבי ביס, כשר פרווה בהשגחת בד"צ חתם סופר ובד"צ בית יוסף.