ברררררררמבה אסם – האלמנט החמישי

כשאנו אוכלים משהו, אנחנו נהנים מהריח, הטעם, המרקם, האיזונים השונים שמשלימים אחד את השני, והחידוש- אם זה משהו שלא טעמנו קודם.

אז מה אפשר כבר לחדש בחטיף האהוב "במבה"?

במיוחד לקיץ אסם מביאה את "במבה במילוי קרם ביסקוויט קרמל"- שמומלץ לאכול קפוא. אני בחורה ממושמעת ואם על האריזה כתוב "להקפיא" אז אני מקפיאה, מה גם שאני חובבת דברים קפואים כל השנה (כן, אני זו שגם בחורף שותה מים רק מהמקרר ודורשת הרבה קוביות קרח בכל משקה).

אחרי כשעה בפריזר, כשבטלוויזיה הקרינו תוכנית ריאליטי כלשהי, בן הזוג התחיל לשאול מה עם הבמבה, ואם הוא כבר מתעקש, גם אני אטעם.

אז ככה- מדובר באמת בחוויה רב חושית, ולכן כותרת הפוסט הזה- יש פריכות, קרירות, מתיקות, מליחות, והכל ביחד יוצר אלמנט חמישי מיוחד. בביס הראשון זה עוד היה לי מוזר, אחר כך כבר דאגתי לחלק את יתרת הבמבה ביני ובינו כדי שלא יגמור לי את כל החבילה לבד (הוא אוכל יותר מהר ממני).

טעמים מלוחים ומתוקים ביחד הם כבר לא ענין חדש (ראו כל ה"קרמל מלוח" או מלח ים בתוך שוקולד) אבל בשילוב עם הקרירות יש ענין חדש ומסקרן , וכמובן מתאים במיוחד לקיץ.

קצת הצטערתי שלא טעמתי אחד לפני ההקפאה ,כדי להשוות. אראה בזה סיבה לקנות עוד כמה שקיות להתנסות….

הבמבה במילויים תופסת נתח של כ15% ממכירות הבמבה בישראל, ומראה שהצרכן הישראלי אוהב את הניגודים, ולא מפחד להתנסות בקומבינציות חדשות. זאת כמובן לצד הקהל הנאמן של הבמבה הקלאסית שקבוצת הגיל שלו מתחילה בערך בגיל שבו תינוקות אומרים "במבה" כמילה השלישית אחרי "אמא" ו"אבא" (ולפעמים עוד לפני).

החטיף בכשרות בד"צ העדה החרדית- כשר פרווה, להשגה בכל רשתות השיווק.