גבינה טבעונית היא "משומשו".

בארץ יש ציבור לא קטן שלא יכול או לא רוצה לצרוך מוצרי חלב- אם מסיבות טבעונות או מסיבות בריאותיות כמו רגישות ללקטוז. גבינה היא מרכיב אהוב ומככבת בתבשילים רבים, כולל בחגים שמבוססים על גבינה- כמו שבועות, וגם לקהל שנמנע מחלב יש צורך במשהו שיוכל להחליף את המוצרים החלביים. גם שומרי כשרות שלא רוצים מוצר חלבי לאחר ארוחה בשרית הם קהל יעד למוצרים אלה.

"משומשו" הם מותג של מוצרים ללא סויה  או לקטוז, שמביא לצרכנים תחליפי גבינה בכל הקטגוריות תוך הקפדה על 100% טבעונות, וכמובן המנעות חומרים משמרים. המוצרים עשירים בסידן כך שהם מספקים את הצורך שלעיתים מפוספס בגלל אי צריכת חלב.

לכבוד החג משיקה "משומשו" "מגורדת לפיצה ואפייה" ו"גוש מעודנת לאפייה בטעם ריקוטה".  הראשונה מצויינת להכנת פיצות, קישים ופשטידות מלוחות, והשניה לצד המתוק- כמו עוגות גבינה, כריכים ומאפים מתוקים.

הגבינות הטבעוניות החדשות מצטרפות ללין של מוצרים כמו גבינות חצי קשות בסגנון גאודה, ים תיכוני עם זיתים, או קלאסי עדין מופחתת שומן, גבינות מלוחות כמו גבינה עם זעתר או בסגנון יווני – כולל מופחתת שומן.

גם למי שלא נמנע ממוצרי חלב, בהחלט מומלץ לנסות את המוצרים ולשלבם במנות השבועות השונות, ויהיה מעניין אם הסועדים ירגישו בהבדל…. (ושווה להכנס לאתר החברה, יש שם אוסף מתכונים מגוון!).

(וטיפ נוסף- המוצרים מצויינים לשומרי כשרות שמעוניינים לטעום איך זה "צ'יזבורגר " למשל….).