גיבורי העל של "נביעות" – גדולים מהחיים.

מבצע נוגע ללב מתקיים בימים אלה ברשתות השיווק- "נביעות" – החברה שמפיקה ומשווקת מים מינרלים טבעיים בבקבוקים וברי מים, מתגייסת גם השנה למען עמותת "גדולים מהחיים".

בסניפי רשת "שופרסל" יימכרו כ160,000 בקבוקים של "נביעות" במהדורה מיוחדת , כשכל ההכנסות, עד השקל האחרון (למעט 30 האגורות של הפיקדון), יועברו כתרומה ל"גדולים מהחיים".

על הבקבוקים יש תווית מיוחדת  עם לוגו העמותה ודמות מצויירת מתוך מגוון דמויות, שלכולן יש כוחות על- ללא הבדל דת, מין, לאום, תרבות, שפה, מצב רפואי או כל קטגוריה אחרת.

עמותת "גדולים מהחיים"  קיימת כבר 17 שנים והיא ארגון ללא כוונת רווח שהוקם על ידי הורים לילדים חולי סרטן. פעילות העמותה היא בשלושה מישורים- לשמח את הילדים- על ידי מתן תמיכה סוציאלית לילדים ולמשפחה, בריאות– לשפר את התנאים הרפואיים במחלקות האונקולוגיות, ותקווה– פעילות ציבורית לקידום והעלאת המודעות לחולים וזכויותיהם.  באמצעות העמותה יש מימון לתרופות, טיפולים, ציוד וכדומה שנמצאים מחוץ לסל הבריאות, והכל ללא הבדל מין, דת , לאום וכדומה. כל שנה נעזרים בעמותה כ1500 ילדים.

חברת  "נביעות" שמביאה לנו את הבקבוקים והתרומה הזו, השיקו לראשונה בשנת 1989 את הבקבוק הראשון למים מינרלים טבעיים, ושנתיים אחר כך את "נביעות בר" שהוא הפצה של מים מינרליים טבעיים ישירות ללקוחות פרטיים ועסקיים.

הפיתוחים הבאים היו בקבוקי ספורט עם פקק נוח לשימוש תוך כדי פעילות, סדרות של "נביעות פלוס" – מים מינרלים עם תוספת וויטמינים בטעמים עדינים, ולפני כשש שנים "נביעות"  החלה להפיק מים מינרלים טבעיים מאקוות ההר בגליל העליון בטכנולוגיות מתקדמות, להשגת המים האיכותיים ביותר. במים יש כמות משמעותית של סידן, פלואוריד טבעי ומעט מאד נתרן, והכל כאמור עומד בתקנים המחמירים ביותר.

מים הם נוזל החיים, ובאמצעות רכישה של בקבוק מסידרת "גיבורי העל" נותנים עוד טיפה של חיים טובים לילדים שעוברים סבל רב ומגיע להם כל האושר שבעולם.