ג'ייקובס – קפה, שיא גינס והצדעה לנשיא.

קפה

מכירים את "כל מה שאתה עושה אני עושה טוב יותר"? אז אם בעבר נעשתה מוזאיקה של קפה לנלסון מנדלה (ראו קישור – https://www.youtube.com/watch?v=5GPBSK_Paww), אז למה לא לעשות גירסה מקומית שעל הדרך תשבור את שיא גינס?

אז אחרי שג'ייקובס הצדיעו ליום הולדתו ה92 של נלסון מנדלה, מה יותר חגיגי מאשר לשבור את השיא הקיים לפסיפס כוסות קפה, וליצור פסיפס של כ6000 כוסות קפה בדרגות חוזק שונות בדמותו של נשיא המדינה מר שמעון פרס לכבוד יום הולדתו התשעים?

ואם אפשר להוסיף גם ערך מוסף של תרומה חברתית , מה יותר טוב מכך?

האירוע יתקיים בנמל תל אביב, בתאריכים חמישי עד שמיני ליוני, וכל ההכנסות קודש לעמותת "דן אב-שלום" – עמותה שהיא "חברה לתועלת הציבור" ומתמחה במתן שירותי שיקום במעגל החיים הנורמטיבי לאוכלוסייה צעירה.

במקום יפעל בר קפה שיציע משקאות קפה קרים וחמים במחירים אקסטרה סופר מיוחדים כשכאמור כל ההכנסות הולכות לצדקה, ויהיה גם מתחם הפעלות, יצירה והצגות לילדים.

השיא הקיים אגב הוא דמותו של אלוויס פרסלי שנבנתה בהוואי וכללה 5642 כוסות קפה. כדי לרשום את השיא ינכחו באירוע נציגי ספר השיאים של גינס. כמובן שלכבוד יום ההולדת של מר פרס, אפשר יהיה לכתוב ברכות אישיות לנשיא שיאוגדו לספר שיימסר לבית הנשיא.

בימי חמישי ושישי יתקיימו פעילויות לכל הגילאים – מהצגות ופעילויות חוויתיות לילדים ועד סדנאות ציור בקפה למבוגרים.

(בתמונה למטה  – הדמיית המוזאיקה)

הדמיית מוזאיקה

והפרטים המדוייקים –

תחילת בניית המוזאיקה ושבירת שיא גינס:  ביום ד' 05.06.2013 החל מהשעה 10:00 בבוקר.

בר הקפה: ימים ד’-ה’ בין השעות 17:00 -23:00

יום ו': 10:00-16:00.

והפעילויות החווייתיות לילדים:  יום ה' בין השעות 20:00 – 17:00, :יום ו': 12:00-16:00.

 

שווה לבוא.

עדכון מהשטח: באירוע מתוקשר ועמוס מפורסמים, נשבר השיא, ודמותו של הנשיא פרס הורכבה מכוסות קפה ושברה בזאת את שיאו של אלוויס פרסלי. ראו את התמונה –

_____ ___ ______ - _____ ___ ______ ___ _______ ___ __ ____ _____ ___ ____כאמור ניתן להתרשם מהתמונה עד שבת, וגם לרכוש קפה ב2 שקלים שהולכים לתרומה. כל הכבוד על השיא ועל הרוח.