דומינו'ס – גירסת המשחקים!

מהו גיימר?

גיימר (מאנגלית: Gamer) הוא כינוי סלנג לחובב משחקי מחשב ומשחקי וידאו. בפרט הכוונה היא לחובבי משחקים אשר מבלים זמן רב בהקשר למשחקים, בין אם במשחק, בדיון עם חברים או בקריאה עליו. (ויקיפדיה)

וכמו שהסנדוויץ הומצא כי הלורד סנדוויץ רצה להמשיך לשחק קלפים (או שח, תלוי את מי שואלים) ושתהיה לו יד פנויה, כך המאכל שהכי נוח לאכילה – מהיר, טעים, זמין ומשביע בלי להפריע למשחק יותר מדי- כמובן הפיצה.

בדומינו'ס החליטו לשלב את החגיגה ולכן כל מה שצריך הוא להזמין פיצה ולהתחיל לשחק-

דומינו'ס פיצה מחלקת בכל יום עשרות פרסים שווים במתנה ביניהם: קונסולות Xbox ONE S חדשות, משחקי Xbox , ארוחות וכרטיסים לפסטיבל GAME IN 2016.  כל זה במסגרת שיתוף פעולה עם מותג XBOX מבית מיקרוסופט.

וזה לא הכל – ב19-20 לאוקטובר מתקיים בגני התערוכה אירוע הגיימינג הגדול ביותר שהופק אי פעם בישראל  – GAME IN 2016  ומחיר כרטיס הכניסה יעלה לפחות 60 שקלים. דומינו'ס תחלק כאלף כרטיסים (!). (רק חשוב – מי שזוכה צריך להכנס לאתר הפסטיבל  ולשריין מקום כי בלי זה אי אפשר להכנס).  באירוע יהיו כ450 עמדות משחק, 30 מתחמי תוכן וחוויה ייחודיים ומשחקי טורניר מרכזיים . האירוע יתקיים בגני התערוכה בתל אביב.

ולמה כל החגיגה הזו?

הקונסולה החדשה של Xbox ONE S מבית מייקרוסופט מושקת באוקטובר  וזו סיבה מצויינת לחלק המון פרסים והפתעות. אז יש לנו כאן את החוויה הכוללת- כולה באות פ'- פסטיבל, פיצה, פאן.