דומינו'ס- כריך קרניבור ו- Meat Rolls – לא פיצה, כן טעים!

unnamed

מכירים את ההוא? כן ההוא שחייב לרצות משהו אחר… אז זהו, שגם אם יש כזה אצלכם בקבוצה, כבר לא נוצרת בעיה. כולם רוצים פיצה? הוא רוצה משהו אחר?  ל"דומינו'ס" יש את הפתרון המושלם- הרבה מנות בתפריט שהן אינן פיצה (אבל טעימות באותה מידה!!).

ההפתעה החדשה- כריך קרניבור ומיט רולס. שתי מנות בשריות (להשגה בסניפים הלא כשרים), מפנקות, טעימות ועשירות, שיכולות לסגור כל פינה- מהמפונק שרוצה רק נשנוש לזה שממש רעב וחושב שפיצה לא תשביע אותו והוא רוצה בשר. הרבה בשר.

כריך הקרניבור מורכב מג'בטה קרנצ'ית המרוחה באיולי שום ורוטב צ'ילי אריזונה, שמלטפים המון, אבל ממש המון סרוולד איכותי, סלייסים של חזה בקר, הפפרוני המפורסם של דומינו'ס וכל זה מעוטר ברצועות בצל סגול, עגבניות ופטריות טריות.

20210721_153052

"מיט רולס" הם מעין לחמניות כרוכות, במילוי חמאת שום, סלייסים של חזה בקר, שום קונפי, פרמז'ן ומוצרלה איכותית.

20210721_153004

כריך הקרניבור מצטרף לתפריט הכריכים הקיימים- בשריים, חלביים-צמחוניים, וטבעוניים, וביחד עם המיטרולס  (ובתפריט יש גם צ'יזי רולס הוותיקים יותר, )יש חוויה שלמה ומפנקת לכל אחד מחברי הקבוצה. (או כמו במקרה שלי, להזמין מהכל ולטעום מהכל!).

המנות החדשות מוצעות לקהל הרחב החל מיום ראשון 18.7 בפריסה ארצית. כריך הקרניבור יעלה 45 ₪  וה-meat Rolls יעלו 27.90 ₪ בלבד – ניתן להתעדכן באתר על הטבות אטרקטיביות במסגרת ארוחות.