דומינו'ס- פיצה לכווווולללללםםם!

פיצה היא אחד המאכלים הפופולארים בעולם, כולם אוהבים פיצה, בכל גיל, בכל מדינה, בכל מצב. הבעיה מתחילה כשלמישהו יש הגבלות בתזונה, שלא מאפשרות לו לאכול פיצה  רגילה, או שהוא מעדיף סוגים אחרים של חומרי גלם.  דומינו'ס  פיצה מבינה את הצרכים השונים ובשנים האחרונות פיתחה פיצות ייחודיות כמו פיצה טבעונית, פיצה חיטה מלאה, פיצת שף לאניני הטעם, ועכשיו גם פיצה ללא גלוטן.

הפיצה מגיעה בגודל משפחתי של 31ס"מ על 31 ס"מ בצורה מרובעת כדי שאי אפשר יהיה לפספס אותה, ואפשר להזמינה גם בגירסה הטבעונית.

מהטעימה שלי- קשה להבחין בהבדל אם לא ממש מתרכזים.  הבצק רך יותר באמצע וקריספי בצדדים, מגיע דק ועליו כל הגבינות והטופינגים האהובים.

איך קורה הפלא הזה? דומינו'ס בשיתוף חברת Green-Lite, שעומדים בתקן האיכות GMP  לסביבה ללא גלוטן, פיתחו בצק מיוחד שמורכב בין השאר מעמילן טפיוקה, עמילן תירס וקמח סויה. לדרום אמריקאים כמוני, טפיוקה היא קמח מוכר ואהוב, שנותן טאצ' מאד עדין לבצק ( ואחראי למטעמים ברזילאיים כמו ה"פאו דה קייז'ו" למשל). השילוב עם המרכיבים האחרים נותן בצק שקרוב מאד לבצק הרגיל של דומינו'ס, נאפה מצוין, מקבל שוליים קריספיים ומחזיק היטב את הטופינגים.

למעשה, הבצק החדש נותן פתח למגוון רחב מאד של פיצות, שהלקוח יכול להרכיב לטעמו- כשהוא בוחר לא רק את התוספות אלא קודם כל את סוג הבצק עליו תונח הפיצה- מקמח לבן, מלא, או ללא גלוטן.

מחיר הפיצה ללא גלוטן יעמוד על 74.9 ₪. לרגל ההשקה תציע דומינו'ס פיצה מבצע השקה: מחיר משפחתית דומינו'ס ללא גלוטן + 2 תוספות יהיה 74.9 ₪ בעוד מחיר 2 משפחתיות ללא גלוטן + 2 תוספות יעמוד על 110.9 ₪

הערה חשובה- הפיצה ללא גלוטן אמנם מיוצרת בכלים נפרדים אבל נאפית בתנור משותף ובסביבת עבודה שכוללת גלוטן, ולכן עלולה להכיל שאריות ועקבות של גלוטן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.