דשלי- היהלום בשיער שלי.

האמת, אני מאד נהנית לבקר ב Desheli בראשון לציון – האווירה תמיד נינוחה, האסטטיקה בשיאה, ואני יודעת שכל הצוות שם מסור ל"איך להוציא אותי הכי יפה ובריאה שיש" באמצעות פטנטים חדשניים.

בעבר כבר ניסיתי את טיפול הפנים לעור בוגר, ועכשיו הוזמנתי להשלים את המראה ולהתנסות בטיפול השיער החדשני, שנועד גם לפתור בעיות כמו קשקשים, פסוריאזיס, נשירה, ופגעים אחרים בקרקפת ובשיער, שגורמים לא רק לתחושה לא נוחה אלא גם למראה שיער עייף ופגום, וגם לשמור על שיער בריא ויפה, שישאר כזה ושיצמח יותר עבה ומרשים.

את פני קיבל הספר אסי בן ישי שהציג בפני את סידרת המוצרים. מדובר בסידרה מיוחדת בשם Diamond Tresurs Brilliant Hair שמבוססת על השימוש בטכנולוגיות הכי מתקדמות וביידע שאומר שתאי הגזע הטבעיים שיש לנו לא מספיקים לתיקון נזקים בקרקפת ולכן צריך לעזור להם. תכשיריDiamond Tresurs מכילים קומפילקס FYTOTIGH קוקטייל ביולוגי שמורכב מתאי גזע של ארגן תפוחים, גרעיני ענבים פפטיד Chondricare ומיקרו פודרה טהורה מיהלומים.

קיבלתי טיפול במוצרי הסידרה, וזה מה שעברתי:

קודם היתה החפיפה, שכללה שמפו ומרכך. השמפו מסיר לכלוך ושומניות, מחזיר את החיים לשיער, מקלף בעדינות את השכבה העליונה של הקרקפת ואת הגירויים השונים שעליה בעזרת מרכיבים כמו תה ירוק, שמן שקדים, זרעי ענבים, שמן ג'ינג'ר ואבקת יהלומים.

אחריו הגיע המרכך-

שמתאים לכל סוגי השיער ומועשר בחלבוני חיטה ושמני אבוקדו וזנגוויל, ומחזיר חיוניות לשיער.

השלב הבא היה המסיכה שהונחה על ראשי למספר דקות, כך שגם בבית זה לא תופס יותר מדי זמן, אפשר בנתיים לעשות דברים אחרים באמבטיה כמו פדיקור למשל, והשיער בנתיים נהנה… מטרת המסיכה היא לחזק ולהבריק שיער חלש ופגוע וכן להמריץ את זרימת הדם כדי למנוע נשירה והתקרחות. גם כאן יש כל מני מרכיבים מיוחדים כמו אבקת יהלומים וקראטין הידרוליזט.

עוד מרכיבים חשובים בטיפול הם הסרומים, שבאים בטפטפות  – סרום משקם לקצוות השיער, אמפולה טיפולית, קומפלקס מחזק לשיער ללילה ועוד- שנבחרים לפי הצורך ומצב השיער, ותפקידם לשמר גדילת השיער ולטפח את הקרקפת.

הסרומים מוחדרים על ידי שימוש בשני מכשירים שונים, שגם הם ניתנים לרכישה ולשימוש בבית- אחד שעובד על אור אדום ותפקידו להחדיר את החומרים, ואחד שעובד על גלים שגורמים לעיקצוץ קל ותפקידו להחיות את הקרקפת ולדאוג שכל הטוב הזה שנמרח ייספג באופן אופטימלי.

השלב האחרון היה ספריי הגנה לפני סידור השיער (במקרה הזה פן חלק) , אחר כך העיצוב, ולבסוף ספרי קל אחרי סידור השיער, שמרכך את השיער ועוזר לשמור על התסרוקת ועל צבע השיער.

מוצרי Desheli נמכרים ביותר מ300 סניפים בכל רחבי הגלובוס והם סיפור הצלחה גדול.

כל מוצרי החברה נבדקו מחקרית במעבדת מכון א.ל הרמן באשדוד ולא נוסו על בעלי חיים.

סניף הדגל של ישראל נפתח בראשון לציון  גודלו למעלה מ-400 מטר ובו למעלה מ18 חדרי טיפולים  מפוארים .

 

Desheli – משה לוי 11, בית UMI , ראשל"צ