האומנות שבעיצוב- היופי שבבית.

כולנו היינו רוצים בתים כמו בז'ורנל, כאלה שמבהיקים מנקיון, מעוצבים למשעי עד אחרון עלי השושנים שבכד, עם  נוף כפרי מהחלון. בפועל, לא תמיד החזון הזה מצליח, בעיקר כשאנחנו מכירים רק את "איקאה".

אם מדובר בבית חדש או בעיצוב מחודש של בית ישן, איך לוקחים את החלום, הדמיון והרצון והופכים אותם למציאות?

לעזרתנו מגיעים אייל כהן וברוך אריאל כדיר, בעלי סטודיו THE ART OF DESIGN. ההתמחות שלהם היא עיצובים חדשניים, יוקרתיים וכמובן נוחים ומותאמים ללקוחות, אם זו דוגמנית צמרת או משפחה עם שלושה ילדים וכלב.

מכיוון שבמקרה של אייל וברוך, הסנדלר בוודאי ובוודאי שאינו הולך יחף, הם מזמינים להכנס לדירה הפרטית שלהם, שמבחוץ נראית כמו בנין מגורים ישן רגיל, אבל כשנכנסים מגיעים למערה של אלדין, עם אוצר בכל מקום . המטבח, הסלון, חדר השינה וחדר הרחצה עוצבו בטוב טעם עד הפרט האחרון, בגווני אפור שונים עם נגיעות צבע כמו ירוק (של שפע צמחיה) וסגול, ועם גופי תאורה ייחודיים שהם עצמם עיצבו. על הקיר ציור ענק שצייר אייל שמוכיח שהוא קודם כל אמן, שמשרה ביחד עם ברוך את האומנות על העיצובים השונים בהתאם לטעמו של הלקוח, כשלעיתים הלקוח בעצמו אינו יודע מה הוא רוצה.

בסלון שפע פריטים המתכתבים אחד עם השני, ויוצרים הרמוניה נינוחה.

העבודה מתחילה בבחירת הריצפה, ולאחריה עוברים לקירות (צבעים או חיפויים, או שילובים שונים) ואז יורדים לפרטי הפרטים הקטנים שישלימו את התחושה המבוקשת.

בתמונות ניתן לראות חלק מהפריטים והעיטורים שמקשטים את הדירה והופכים אותה מדירה צנועה למשהו שיכול להופיע במגזינים נחשבים בעולם. משחקי טקסטורות, טקסטיל, זוויות, תאורה, אביזרים, הכל מתואם ליצירה מושלמת.

גולת הכותרת היא "קיר האומן"- מה שמכונה "קיר המוקד"- הקיר בעל הנוכחות הגדולה ביותר בבית. הקיר נוצר בפיתוח של אייל וברוך מחומר בשם MDF שמגיע בגדלים שונים ובטקסטורות שונות ויש לו שלל תכונות מצוינות – הוא יכול לקבל כל ציפוי או צבע, הוא לא פציע, לא מקבל אבק, ההתקנה נקיה ללא לכלוך, אפשר להסתיר בו כל מני כבלים, שקעים ודומיהם למראה נקי, הוא יוצא אשלייה של מרחב, ודגש חשוב מאד לגביו – קל לנקותו בעזרת סקוץ ברייט פשוט.

בדירתם שילבו אייל וברוך בקיר טקסטורות שונות , מסך טלוויזיה גדול ותאורה שזורמת בתוך החיתוכים של הקיר ויצרו ענין וגודל שהקרינו על שאר הסלון.

כשאייל וברוך מגיעים לפגוש לקוח, הם חובשים הן את כובע המעצב והן את כובע הפסיכולוג, מכיוון שעליהם לתמרן בין הרצונות של הלקוח, הפן העיצובי, והרבה פעמים גם אנשים סביבו כמו בן/בת זוג , כל מני "יועצים"  טובי לב ועוד. הרעיון הוא לעצב משהו שישאר עם הלקוח לתקופה ארוכה.

בסטודיו יש אנשי צוות נוספים בתחומי הבניה, האדריכלות , קבלן, הנדסת החשמל והשרטוטים כך שיש ללקוח ליווי צמוד מרגע שהחליט לשפץ או לשנות ועד לתוצאה הסופית.

העיצובים של אייל וברוך מככבים בבתים, עסקים ומבנים מסחריים ובאתר שלהם ניתן לראות שפע של דוגמאות לאיך הופכים מקום סטנדרטי למקום מפעים.

עיצוב טבעי, מודרני, כפרי, ווינטאג', כל חלום יכול להתממש באיכות הגבוהה ביותר עם THE ART OF DESIGN.