הפרדס של פריגת- מארז מלא הפתעות!

אחד הסמלים של ישראל היה ונשאר הפרדס. בילדותי הרחוקה היו פרדסים בקצה כל שכונה, ותמיד היה אפשר להתגנב ולאמץ איזה תפוז או אשכולית, לקלף באצבעות דביקות ולהנות מהעסיס שנוזל על הסנטר.

עד היום דומה שעם כל שוק המשקאות האדיר שיש, טעמי ההדרים הם המבוקשים ביותר וכל ילד יודע לבקש "מיצתפוזים".

את מיצי התפוזים האהובים של "פריגת" אין צורך להציג- האיכות, הטריות, הקרירות המרווה ביום לוהט , הכל שם. ועכשיו- סדרת הפרדס חוזרת בטעמים חדשים ובמהדורה מיוחדת!

על מה אנחנו מדברים?

מארז של שלושה בקבוקי ליטר וחצי, כשאת בקבוק משקה התפוזים הקלאסי מקיפים בקבוק "מיקס הדרים" ובקבוק "מיקס אשכוליות". חגיגת פרדס שלמה באריזה אחת.

הסידרה מבוססת על מיצי פירות טבעיים ועשירים עם חתיכות פרי, ומהטעימה שלי- זה מרגיש כאילו סחטו לי תפוזים ישירות לתוך הכוס.

המיקסים מיוחדים בטעמם, מרווים מאד (אני גם בחורף אוהבת לשתות קר ישירות מהמקרר, אם כי כמובן לא חייבים). האמת, כשהסתכלתי על המארז לראשונה, האסוציאציה הראשונה היתה "חגיגת קוקטיילים"-  עם או בלי אלכוהול- המיקסים נותנים מגוון טעמים כל כך רחב . את מיקס ההדרים גם שיתפתי בשייק פירות והתוצאה היתה טעימה ובריאה במיוחד.

עד כאן מה שיש בסידרת "הפרדס". ומה אין שם? אין חומרים משמרים ואין צבעי מאכל מלאכותיים ככה שאפשר להנות מהמשקאות בכיף וברוגע .

"פריגת"  חוגגת כבר מעל 75 שנים מאז נוסדה בקיבוץ גבעת חיים בעמק חפר ומאז התפתחה, שילבה טכנולוגיות מתקדמות וסטנדרטים קפדניים וגבוהים במיוחד על מנת להביא את המוצר האופטימלי (והמאד טעים) ללקוח.

ניתן להשיג את סדרת הפרדס בשני הטעמים החדשים, מיקס אשכוליות ומיקס הדרים בבקבוקי ליטר וחצי, ברשתות השיווק ונקודות המכירה ברחבי הארץ.