השואב הקוסמטי- יופי באוויר הצח

מספרות ומכוני יופי הם חלק מחיינו ועוזרים לנו להראות הכי טוב שיש (והאמת, לעיתים ביקור במקום כזה הוא שווה ערך לטיפול פסיכולוגי). הבעיה היא אחת- בגלל השימוש בכימיקלים שונים כמו צבעים, חומרי החלקה וכדומה בעמדות המספרה, או חלקיקי אבק , דבק וצבעים בעמדות הקוסמטיקה והציפורניים, חלל המספרה או המכון מלאים בריחות, אדים וחום שלא תורמים בלשון המעטה לבריאותנו או להרגשה הנוחה.

במטבחים כבר פתרו את הענין מזמן, בעזרת קולטי אדים , ושם לא מדובר בחומרים רעילים, אז למה לא לעשות אותו דבר בעולם היופי?

הוזמנתי למספרת CUTS YOU UP של יואב ארובס ורונן לייזר, כדי להכיר את המכשיר החדש שמשנה את האוויר(ה) בסלון היופי – השואב הקוסמטי.

המספרה, הממוקמת ברחוב ריינס 1 בתל אביב, מהווה פינת פינוק אולטימטיבית, כמו בבית- ולצד החומרים החדישים והאיכותיים ביותר, יש שורת בקבוקי אלכוהול לאווירה כייפית, מוסיקה משתנה שמנוגנת מתקליטים על פטיפון מקורי, והמון חידושים כמו פתיחה מאוחרת בימי חמישי כדי שהבלייניות יוכלו לצאת הכי יפות שיש לבילוי, או פרוייקט "קוויקי" שבו מעצבים תסרוקות מיוחדות במהירות למי שלמשל בדרכה לתצוגת אופנה או לישיבה חשובה וכדומה.

התיישבתי על הכיסא, התייעצתי עם יואב בקשר לצבע המבוקש ויצאנו לדרך. (את התמונות אגב צילמה ג'סיקה המקסימה שגם היא ספרית שבאה לעזור במספרה ופינקה בעיסוי ראש מדהים). יואב הוא מעצב שיער מומחה שברזומה שלו מעבר לעבודת הספרות, גם הדרכה ולימוד ספרים, הוצאת ספר מקצועי ועוד.

אחרי מריחת הצבע הראשונית, יואב כיוון את השואב הקוסמטי מעל לראש שלי . יש לציין, המכשיר עובד בשקט ולא מרגישים אותו כלל, ומצד שני לא נחנקים מכל מני ריחות ואבק שעלולים לרחף בחלל החדר, כי הם נשאבים לתוך פילטר פחם שיונק הכל. כשבדקתי אחר כך עוד פרטים על השואב למדתי שבגרסת מכון היופי, יש גם נורת לד שמחליפה את התאורה שיש היום למשל לבונות ציפורניים.

בכל מקרה, עם כוס יין ביד, מוסיקה ברקע (באתי ביום שישי, זה יום המוסיקה היוונית), ככה זה נראה:

אחרי חפיפה (כולל כיסא שעושה עיסוי!!) חזרתי לכיסא, ויואב ייבש ועיצב גם את התסרוקת.

וככה זה נראה בסוף.

ההמלצה שלי – כשבאים לבחור מספרה או מכון יופי, עדיף לבחור מקום עם השואב הקוסמטי, שחוסך לנו את הריחות והאדים שלא עושים טוב, לא לבריאות ולא להרגשה, ואם כבר- במספרת CUTS YOU UP יש גם את השואב וגם הרגשה של חגיגה ופינוק.