"השוטר הטוב" – CSI פתח תקווה.

 

במשך שנים ארוכות חלמו האחים ארז ותומר אבירם על סדרת משטרה קומית ישראלית. ולבסוף החלום התגשם, ואמש בהשקה חגיגית עמוסת סלבריטאים, הוקרנו שני הפרקים הראשונים של הסידרה "השוטר הטוב" בכיכובו של יובל סמו, להלן "גאון קומי".

ומה יש שם בעצם?

יובל סמו מגלם את דני קונפינו – שוטר עצבני במיוחד בתחנת פתח תקווה, רווק בן 41 עם קשיים בזוגיות שמאלצים אותו לחזור לגור עם הוריו (משה אבגי וליאורה ריבלין) ועם אחיו  הבעייתי, ובתוך כל זה, להתמודד עם הבוס שלו – שמגולם על ידי גיא לואל בצירוף המון שפורפרות של קרם ידיים ("בניחוח חוחובה"!) שלא אוהב את שיטות העבודה שלו, למרות שיש תוצאות.

בתקופה שתדמית המשטרה לא בשמיים, והכותרות בעיתונים לא מחמיאות, האם דמותו של השוטר דני תצליח לשפר את המצב או לעשות אותו גרוע יותר?

יובל סמו מביא את עצמו, את ההומור המטורף, או הטירוף ההומוריסטי – תחליטו אתם, ומתאחד עם הדמות של שוטר שרק מחפש את הדרך לרצות את כולם, בלי להכנע לחוקים קרים וכללים שלא ממש מועילים לאיש . הדינמיקה עם שאר הצוות שלו- השוטרים הנוספים, היומנאית המאוהבת, האקסית הבוגדת שהוא תופס על חם אחרי שנקשר לבן שלה שרואה בו דמות אב, וכמובן ההורים – אב שרק מחפש לתכמן, ואם שעוד רוצה אהבה ופרפרים , הכל ביחד מהווה פלטפורמה מצויינת לסיטואציות מבדחות ומוטרפות במיוחד.

(בתמונות ניתן לראות את מיטב הכוכבים שבאו להנות משני הפרקים הראשונים של "השוטר הטוב" – משה אבגי, שמשחק בסידרה בתפקיד האב, עלמה זק, וליאת הר לב, ובתמונות למטה – הקומיקאי בני ברוכים, יאיר ניצני איש "תיסלם" ודני רופ)

עוד סלבים שבאו לעשות כבוד- יגאל עדיקא- שמגלם בסידרה שוטר, חברו של דני, שלום אסיאג, אלי פיניש, ועופר שכטר.

וגם עמוס תמם, שלומי קוריאט, רועי בר נתן, רשף לוי, לינור אברג'יל, יובל המבולבל, אדיר מילר, וכמובן גיא ליאל ויובל סמו בעצמו – שלא יכלתי להתאפק מלחטוף לעצמי תמונה איתם…

הסידרה משודרת בימי שבת בתשע בערב, החל מ15 לאוגוסט, שני הפרקים הראשונים ישודרו ברצף בערוץ yes Comecdy HD   – ובבכורה בyes VOD  שלושה ימים קודם לכן. (ובלי לעשות יותר מדי ספויילר- לא לפספס את הנאום של יגאל עדיקא בתור שוטר בניידת, בפרק השני, על "למה אני לא לוחץ על הבן שלי לנסוע  במשלחת לפולין" – קטע שראוי להכנס לפנתאון המונולוגים העולמי).

(בתמונות למעלה- הקאסט כולל גם ליאורה ריבלין שמשחקת את אימו של סמו)

יוצרים נוספים חוץ מהאחים אבירם הם יואב גרוס, עמית ליאור ויובל סמו, תסריטאים נוספים חוץ מהאחים אבירם הם אסף בייזר ויובל פרידמן והמפיק הראשי – יואב גרוס.

#yescomedyHD  yescomedyHD#

yesVOD# #השוטרהטוב #השוטר_הטוב