זה אגוז? זה מלך? זה שמן אגוזי מלך!

 

גגג

אגוז המלך מפורסם בתכונותיו הבריאותיות. יש בו שומן טוב שמומלץ על ידי תזונאים ודיאטנים לשילוב בכל תזונה בריאה, יש בו אומגה 3, שמסייע בהורדת האלכוהול הרע, אכילת אגוזי מלך תורמת לשיפור פעילות הלב וכלי הדם, המוח והזכרון וחיזוק המערכת החיסונית, וכמובן שפע של וויטמין E ומינרלים כמו אבץ, מגנזיום ואשלגן.

עד כאן הפתיחה המחקרית. עכשיו בואו נעבור לעיקר-

אגוזי מלך מככבים במנות רבות, מלוחות ומתוקות, פשוט כי הם גם טעימים נוסף לכל היתרונות הבריאותיים.

אז למה לא לקחת את כל הבריאות והטעם האלה ולרכז אותם בבקבוק?

התוצאה- שמן אגוזי מלך, בכבישה קרה, מבית GREENY – מותג מזון הבריאות האורגני.

מי שמתמצא בתהליכי ייצור שמן יודע שכבישה קרה היא הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות בתהליך זה מכיוון שכך נשמרים הערכים הבריאותיים של השמן. השמן מיוצר מאגוזי מלך טבעיים לא הנדסה גנטית, בטכנולוגיות חדישות לפי מתכון עתיק מ100% חומרים טבעיים ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או חומרי טעם וריח, מה שיוצר שמן אורגני.

 

גגד

עכשיו, אני לא תזונאית ולא דיאטנית, הקריטריון שלי לבחינת מוצר חדש הוא פשוט – טעים או לא טעים?

ובכן, כן, בהחלט טעים.

כמו שאפשר לראות בתמונה אני בחרתי להוסיף אותו לסלט ירוק (ומה שלא רואים בתמונה זה את משולש הפיצה שנוסף בצד). השמן בטעם מרוכז כך שמספיקות כמה טיפות, לא צריך להציף (וכך גם חוסכים בכסף).

השידוך היה מופלא, העלים הירוקים קיבלו את טעמי האגוזים והשמן באהבה, לוטפו על ידו ושודרגו בגדול.

טעמתי את השמן גם בפני עצמו ואני ממליצה לשלבו גם עם גבינות רכות כזרזיף מלמעלה, כמובן על ירקות כמו עגבניות, על לחמים טריים ופוקצ'ות במקום שמן הזית המסורתי, והאמת, קראתי מתכונים של קינוחים עם שמן זית, שאני בטוחה שהחלפתו בטיפות של שמן אגוזי המלך רק ישפרו את הטעמים.

את השמן מאכסנים במקרר או במקום חשוך וקריר מתחת לעשרים מעלות, הוא נמכר בחנויות כמו "לגעת באוכל " וחנויות טבע מובחרות, וכדאי להזדרז מכיוון שיש מבצע מדליק לכבוד ההשקה- עד סוף אוקטובר – 1+1 חינם.

שווה לטעום ולהתנסות, להרוויח טעם ובריאות.

כשר בד"צ בית יוסף.