זמן פריחת הפריכיות

 

פיט1

מותג "פיטנס" מוכר בזכות האוריינטציה הבריאותית שלו מצד אחד , תוך שמירה על טעמים ומרקמים מצד שני. עכשיו טעמנו את הניצן הראשון מתחום תחליפי הלחם של "פיטנס" – פריכיות משני סוגים- פריכיות שלושה דגנים, ופריכיות שלושה דגנים וקינואה, שניהם מבית "נסטלה".

בכל פריכית יש דגנים מלאים והיא כוללת 15 קלוריות בלבד לכל יחידה.

ראשית, אני מדגישה- בפרסומות של "פיטנס" משום מה הדגש הוא על נשים, אבל לטעמי גם גברים צריכים לשמור על גיזרה נאה ובריאות, ואין סיבה שלא יהנו מה"פיטנס". לכן פתחנו יחד את האריזה וטעמנו ביחד.

מבחינת מראה, הפריכית אכן דקיקה יותר, ונראית כייפית יותר בהשוואה לפריכיות הקלאסיות העבות יותר. היא פריכה מאד, ואצלנו כורסמה בשתי דרכים- גם כמו שהיא לנשנוש שעושה את הרעש הנעים הזה בפה, כשרוצים משהו קרנצ'י אבל לא מלא שמן ומלח כמו חטיפים רגילים, וגם עם גבינה לבנה (כן! תשע אחוז! קשה להשיג בסופרים משום מה אבל אני מתעקשת!) ועם ירק מלמעלה, לתוספת טעם, בריאות וקישוט.

 

פיט2

נקודה חשובה נוספת- בזמן האכילה הפריכית לא מתפוררת הרבה, כך שלא מתלכלכים .

בחבילה אחת יש שלוש אריזות נפרדות, בכל אחת עשר פריכיות. את האריזות הקטנות אי אפשר לסגור בחזרה, ולכן אני ממליצה אם לא מסיימים עשר פריכיות , לעטוף בניילון מכל הכיוונים כדי לשמור על הפריכות והיובש.

בן הזוג כבר הודיע שיקח אריזה לעבודה, לשעות הרעב הקטנות או לשעות הנשנוש הגדולות. אני מתכוונת לנסות להשתמש בהן לארוחת ערב למשל, כבסיס לפסטרמה או סלט טונה .

שוק הפריכיות מאד פופולארי בארץ ונחמד שיש גיוון . הכשרות היא בד"צ. להשיג בכל רשתות השיווק.