חנה שהינו – לנשים יפות ומאושרות יותר.

לפעמים כל מה שצריך כדי שנרגיש טוב, הוא טאץ' קטן במראה, אותו תיקון של משהו שמעצבן אותנו ומקלקל לנו את הלוק, ואת מצב הרוח. אז לא תמיד צריך ללכת לכיוון הדרסטי – של תעשיית הפלסטיקה, על שלל סיכוניה ומחיריה, לעיתים עדיף טיפול פשוט יותר שמביא לתוצאות מרשימות, ומרחיק אותנו מסכיני מנתחים למיניהם.

זה לא סוד שאיפור יכול לעשות קסמים – להעלים בעיות, להדגיש קוים יפים ובאופן כללי לעשות שינוי גדול בכמה צבעים ויד מיומנת. אבל מה? איפור, גם העמיד ביותר, בסוף יורד, ואחרי שאנחנו יוצאת לבילוי ובטוחות שאנחנו נראות מליון דולר, אנחנו עוברות ליד מראה מיקרית ורואים שהמסקרה נזלה, והשפתון נעלם עם כוסית השתיה השניה, וחבל.

איפור קבוע הוא פתרון מצוין לכל הנזילות והתקלות, והוא גם נוח מאד למי שממהרת בבוקר, ולמי שלא אוהבת איך שהיא נראית כשהיא מתעוררת, וכמובן לחובבות שחיה למשל או לכאלה שעוסקות בפעילות שהורסת איפור.

וכאן נכנסת לתמונה חנה שהינו, שפתחה לפני ארבעה חודשים סניף בפתח תקווה, של בית הספר שלה שהוא גם קליניקה, לטיפולי פנים ואיפור קבוע.  חנה היא מורה מומחית ואומנית איפור קבוע, אחרי ששילבה את שתי האהבות שלה- הוראה וציור. בהכשרתה היא קוסמטיקאית פארה רפואית (כבר מעל 16 שנים) , מומחית לאיפור קבוע, קוסמטיקה ועיצוב גבות בשיטות מיוחדות שלה, וגם מרצה ומדריכה אצל המאסטר הגדול – ד"ר קליין. למעשה, ההתמחות של חנה כל כך גדולה בעיצובי גבות שהיא נחשבת ל"משקמת גבות" ומצילה את המראה של גבות שכבר התייאשו מהם (ונסו פעם להסתיר גבות בתמונות, ותראו כמה שאתם לא מזהים את האנשים, כי אין לכם מושג כמה שהגבות תורמות למראה שלנו ולהבעה הכללית- מוזנחת או מסודרת).

(התמונות למעלה- מתוך דף הפייסבוק של "חנה שהינו")

בבית הספר מלמדת חנה קודם כל את המוטו העיקרי "אין טעויות!" עם המון סימני קריאה. במהלך קורס כמו קורס האיפור הקבוע, התלמידות (וגם התלמידים, יש משני המינים) לומדות את כל הטכניקות והשיטות לאיפור קבוע בגבות, בקו האיילינר ובשפתיים כך שכבר לא צריך לדאוג להעלמות האיפור, ואפשר לשתות, לחגוג (וכמובן המון המון נשיקות בלי להשאיר "חותמות" על הפנים של המנושק).

קורסים נוספים שניתן ללמוד בבית הספר של חנה שהינו הם מסלולים למקצועיות באיפור קבוע, איפור מקצועי, איפור כלות , פדיקור מניקור ,עיצוב גבות, אפילציה, סדנאות שזירה , לק ג'ל ועוד.

כמובן שניתן לרכוש את כל הציוד הנדרש במקום, והלימוד הוא בקבוצות קטנות כך שכל תלמיד ותלמידה מלווים על ידי מדריכים שמוודאים שהם יוצאים מומחים בתחום ושיש להם מדיניות של "אפס טעויות".

ולמי שרוצה טיפול ולא לימוד- גם כאן חנה שהינו היא הכתובת- כל הטיפולים שתעלו על הדעת כדי להיות יפים ויפות יותר- טיפולי אנטיאייג'ינג וחידוש העור, הבהרת כתמים, עידון קמטים, ריפוי אקנה, מיצוק והחדרת לחות, הסרת שיער, בכל השיטות המתקדמות ביותר, הכל יש.

אז בין אם אתם רוצים להיות יפים יותר, או להתמחות במקצוע שתמיד יש לו ביקוש, שווה ליצור קשר עם חנה שהינו ולבחור מה הכי מתאים, כי מי מתאים יותר ללמד יופי מאשר מישהי שהמוטו שלה הוא "אני עושה נשים יפות ומאושרות יותר"!

(ולמי שרוצה עוד הסברים – כאן).