להתחדש עם CORNY לבן!

יש לי דילמה כשבא לי מתוק. מצד אחד- לא כדאי להרבות במתוקים, כי אם אני אוכל את כל מה שאני רוצה, יצטרכו להרחיב את הדלתות בבית. מצד שני כשאני רוצה מתוק ומציעים לי חטיף אנרגיה, אני לא מרגישה שזה "באמת" המתוק שאני רוצה. סוג של פשרה.

אבל אז מגיע CORNY  ומוכיח שאפשר להיות גם חטיף דגנים בריא וגם ממתק אמיתי.

ואם כבר, אז שיהיו גם חידושים, שלא ישעמם. ולכבוד השנה החדשה אנחנו נצבעים בלבן- שוקולד לבן (מכירים דרך טעימה יותר לצבע הזה?) כשCORNY  מביאים לנו את הסידרה הלבנה שכוללת שוקולד לבן, ושוקולד לבן קוקוס. שני החטיפים הם כמובן חטיפי דגנים במשקל 25 גרם, גודל מושלם לאותו "חישקוק" שצץ לנו- כך שמצד אחד זה לא גדול מדי ומצד שני זה לא דורש לפתוח עוד חטיף.

כשטעמתי את החטיף, זה היה בדיוק זה- ממתק כייפי. אני בחרתי להתחיל בזה עם הקוקוס והוא הזכיר לי חופים טרופיים עם כוס משקה מתוק ביד.

החטיפים החדשים מצטרפים לסידרת חטיפי הדגנים CORNY  שכוללת שוקולד חלב ובננה, שוקולד חלב, בראוניז, עוגיות ושוקולד מריר, בוטנים, חמוציות, קוקוס ושוקולד חלב. (ויש גם חטיפים ללא תוספת סוכר). כל החטיפים באריזות שונות לבית ולנשיאה.

מותג CORNY  הוא מותג וותיק שמיוצר בגרמניה, במפעל שקיים עוד מסוף המאה ה19 , ושכבר שלושים שנה מייצר חטיפי דגנים שנמכרים בהצלחה בעולם כולו. החטיפים הם ללא צבעי מאכל או חומרים משמרים.

אני מוצאת שאריזה אחת או שתיים בתיק, מצילה את המצב במשרד כשיש עוד המון זמן לארוחת הצהרים, לזמן כשתקועים בפקקים, או לקניית קצת שקט מילד שרוצה "משהו" שהוא עצמו לא יודע מה.

את החטיפים מביאה לנו חברת "דנשר" שהיא מחברות השיווק וההפצה הגדולות והוותיקות בישראל וכוללת מאות מוצרים מהארץ ומחו"ל, תוך שליטה על כל התהליך- מהייצור , היבוא, המסחר, הלוגיסטיקה, ההפצה וכל מה שצריך כדי שאנחנו נוכל להתפנק עם מוצרים ומותגים איכותיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.