לה לה לה אפצ'י – לה לה לה קלינקס!

חורף. הסאונד הפופולארי ביותר הוא "אאאאאפפפצ'י!!!!" בווריאציות שונות. טישו הפך להיות מצרך חובה בכל מקום, ויש סוגים שונים. "קלינקס" הפכו את הטישו למעצמת נוחות, כשהם מביאים לנו גרסאות שונות בהתאם לצרכים השונים.

הנה ראו:

אז יש "קלינקס אולטרה" שהוא רך במיוחד , מגבונים בשלוש שכבות שעוזרים לנו לשמור על אף בצורתו המקורית ולא באדום מגורה כמו שקורה הרבה, ויש "קלינקס אובלי" שהופך את הקופסה שמונחת לנו על השולחן (וגם בסלון וגם במשרד) לפריט דקורטיבי שיכול לשמש גם אורחים מצוננים, ויש את ה"קלינקס קוביה"  למי שמעדיף צורה בעלת פינות, ופרחוני כדי להזכיר לנו את האביב שיגיע מתישהו מבעד לעננים, ויש אפילו "קלינקס טו גו" – חבילות קטנות ונוחות שאפשר לשים בתיק ולקחת לכל מקום.

המגבונים כל כך רכים ונוחים, שאני משתמשת בהם גם כבסיס לחומר מסיר איפור, כולל בחלקים עדינים כמו העיניים. הם גם מצויינים לילדים ששונאים שמקנחים להם את האף.

בתמונה למטה אפשר לראות את אופן השימוש אצלי:

מצד שמאל למעלה- העיטוש בדרך, מימין למעלה- מנגבים ומקנחים בעדינות, משמאל למטה- אחחחחח, איזה אוויר!!, ומצד ימין למטה – עכשיו אפשר להנות מריח של פרחים!!! (ואם אלרגיים לפרחים- חוזרים למשבצת העליונה משמאל).

אז שיהיה לכולנו לבריאות!!!