לחיי הגדוד העברי!

בשנת 2007 התאגדו להם עידו אופק, יניב ביטון, דקלה הדר, מוריה זרחיה, שלומי טאפירו, יעל טל, רווית יעקב ועומר עציון והפכו ל"גדוד העברי".  הם צחקו, שרו, המציאו, ויצרו מערכונים קצרים, שמתקבצים ביחד לתמונה סאטירית של המדינה בה אנו חיים ונושמים.

"הכל בדולר" הוא מופע חדש של " הגדוד העברי" שמציג בעזרת חיקויים ופארודיות, מצבים שכל אחד מאיתנו נתקל ביומיום, ואף פרה אינה קדושה מדי מכדי להשחט.

כך לצד פארודיות על תוכניות ריאליטי (ואתם לא רוצים לדעת מה מבשלים בגירסה שלהם ל"מאסטר שף") והפסקות הפרסומות הנצחיות, יש גם את הדילמה של עובדי גן ילדים כשלחצי הילדים בגן יש את אותו שם, כשבמאי צריך לשלוט על חבורת שחקנים בהצגה, כולל אחת שמנסה להתילד אבל מואשמת במיניות יתר, ואחד שלחוץ על הזמן אבל הוא הכוכב של ההצגה, מה עושים במסעדה כשמגיע רגע התשלום, והטרנד המוסיקלי של הקדשת שירים בכל מני "בת מיצווש" ודומיהן, וגם קטעים בועטים בסגנון "פסטיבל רבין". (וקטע אקטואלי במיוחד על צנזור תכני שירים).

(קרדיט לצילומים – erezbit סטודיו לצילום)

בהצגה שנכחתי בה אזלו הכרטיסים והקהל, שכלל את כל הגילאים וכל המקצועות, פרץ בצחוק ללא הרף, לתזכורות האלה של החיים, שאנחנו לא שמים לב אליהם ביומיום, אבל שמצחיקים בטירוף (או מצחיקים מרוב שהם עצובים) כשהם מוצגים בפנינו על ידי צוות מוכשר.

מועדי ההופעות הבאות – ב10 ליולי, ב12 לאוגוסט וב28 לאוגוסט  – בצוותא תל אביב, וכדאי להזדרז כי הכרטיסים אוזלים במהירות.