לילה טוב (מאד) עם "גוד נייט"

שינה. ילדים שונאים כששולחים אותם לישון, מבוגרים רק רוצים לתפוס קצת שינה, ו…פולניות? הן לא ישנות, הן רק "מניחות את הראש".

אנחנו כולנו רצים, כל הזמן רצים, בין משפחה ועבודה ותחביבים והורים מבוגרים ומליון עיסוקים אחרים ואז אנחנו גם רוצים לצאת לבלות , וכמה זמן נשאר לישון? מעט מדי. ואז, כשסוף סוף מגיעים למיטה, השלווה שורה , הטמפרטורה מושלמת, רק קולות הצרצרים ברקע, ו…. לא נוח. כדי להרדם אנו זקוקים לנוחות המקסימלית ולשם כך צריך מיטה וכרית נוחים.

לעזרתנו מגיעה רשת "גוד נייט" על 14 סניפיה, פלוס סניף נוסף – ה15 במספר, שהושק אמש ומשתרע על שטח עצום של 1000 מ"ר של המון גודיז לחדר השינה , לחדרי הילדים ואף לסלון.

אז מה יש לנו שם?

קודם כל המותגים –

SERTA – המזרן הנמכר ביותר בארצות הברית, שבלי להכנס ליותר מדי פרטים, כולל את כל מה שצריך לשינה איכותית ולאריכות ימים של המזרן (ושל מי שישן עליו) – ONE SIDE SYSTEM – מבנה צד אחד שלא צריך להפוך (זוכרים את המזרנים של פעם שהיתה חובה להפוך כל חצי שנה? אז זהו- שיותר לא צריך), קפיצי פיזיקל במסגרת פלדה, שכבות נוחות ופתחי אוורור, מרכז בריאותי ותמיכות קצה, ועוד.

KING KOIL– המותג המוכר והאהוב שגם במזרוניו אין צורך להפוך ויש שבעה מרכזי תמיכה, קפיצי כיס  או פיזיקל ושכבת נוחות, וכמובן פתחי אוורור ועוד

RADISON  – מותג הפרימיום שהוא מותג הבית – שכולל את כל היתרונות – מה"מזרן צד אחד" , דרך קפיצים איכותיים, פתחי אוורור ושכבות נוחות, תפירות קווילט ארגונומיות, ועיצובים מרהיבים. למותג יש גם מזרונים ללא קפיצים- כולל ליבת פוליאוריתן ולטקס.

עמינח- מותג ששואב את השראתו מעולם הספורט, כי בלי שינה טובה אין השגים ספורטיביים (וזו הסיבה שעמינח  הוא המזרן הרשמי של ספורטאי מכון ווינגייט. לעמינח יש את "עמינח ספורט" שהוא מזרן עם אקטיב ג'ל שתומך בעמוד השדרה, וכמובן גם מזרנים נוספים עם תכונות כמו קפיצי מילניום 5000 או קפיצי כיס (בהתאם לסוג המזרן), ומזרנים עם הפטנט העולמי- CLOUD PODS- טכנולוגיה שבאה במקור מנעלי ספורט, כשהפודים במזרן נותנים את התמיכה, הנוחות והרכות להתאמה מושלמת לגוף הישן עליו (ולכן המילה "ענן" – כי זה ממש כמו לישון על ענן). יש אפילו התאמה למשקלם של הישנים- עד שבעים קילו או מעל.

ואיך אפשר בלי להתחשב בנוער? מיטות וחצי ומיטות נוער עם פטנט ייחודי שבו המזרן עצמו מופרד מהבסיס, כך שהצעיר או הצעירה יכולים לבחור כל מזרן להניח על הבסיס, בשיטת "ערבב כפי רצונך" שהיא ייחוד ל"גוד נייט".

עוד דברים ייחודיים ל"גוד נייט" – שיטת "שלם וקח" שבה לא צריך לחכות למזרן- יש גלריה ובה המון מזרנים, כך שאפשר מיידית לקחת את מה שקנינו, ועוד באותו לילה כבר להתרווח ולהנות, ויש גם אפשרות לנסות מזרון עד שלושים יום כדי לוודא שהוא מתאים לנו בדיוק. אם נוסיף לזה את הייעוץ שמתאים לנו במדוייק את מה שאנחנו צריכים, ואת המחירים הנוחים, ויש לנו עסקה מנצחת.

חוץ ממזרונים ומיטות נוער, יש גם ספות נוער כמו סידרת "ספפה " הידועה של עמינח, עם אופציה למנגנון פנאומטי או חשמלי, או בצבעים המרהיבים של "רדיסון" שמשתלבים נהדר בכל חדר מעוצב, ופתרונות אירוח שלא מאלצים את הסבתא לישון על מזרון מתנפח בסלון, אלא ספות וכורסאות שנפתחות למיטה נוחה וגדולה בפתיחה קלה.

ואם נוח לנו בחדר השינה, צריך להיות לנו נוח בסלון, וכאן יש לנו מבחר ספות בגדלים שונים, כולל רקליינרים נשלפים, ואיך אפשר בלי כורסאות עיסוי מפתות שלא בא לקום מהם (ואל תתפלאו שתמצאו בבוקר את אבא ישן  על הכורסה מול טלוויזיה מרצדת?)

להשלמת החוויה יש כמובן גם כריות מכל הסוגים ולכל הדרישות- רכות או קשיחות יותר, שמכילות חומרים כמו ויסקוג'ל שמתאים בצורה מושלמת למבנה הגוף, או ליקוויד ג'ל שאהוב על ספורטאים ופולימרים שונים ששומרים על קרירות, וכמובן חומרים ששומרים על אנטי בקטריליות, להנאה לטווח ארוך.

(בתמונות למעלה – גלריית המזרנים, ו…שאני אחמיץ תמונה עם מושיק ההורס?)

את כל הגודיז האלה אפשר למצוא בחנות החדשה בראשון לציון (מתחם G(, כמו גם בסניפים האחרים,  ויש גם הפתעה נוספת – מתחם עודפים במחירים שאי אפשר לפספס.

בהשקה אמש היה צ'ופר נוסף – הרצאת סטיילינג של גאון העיצוב מושיק גלאמין.

אז מיצאו לכם את הסניף הקרוב לביתכם, צאו לדרך והבטיחו לעצמכם שנת לילה עריבה שתוביל לעירנות ומצב רוח טוב כל הזמן.