ללכת עד הסוף עם ליסטרין (וריח פה נפלא).

כולנו יודעים שצחצוח שיניים, יעיל ככל שיהיה, עדיין לא יכול לחסל את כל החיידקים שנמצאים בפה. החיידקים גורמים לא רק לריח פה לא נעים אלא גם לבעיות בשיניים שיכולות להגמר בצורה מאד כואבת…

"ליסטרין" הוא מותג מי הפה המוכר והאהוב, שנמצא כמעט בכל בית, ועוזר לנו להרגיש טוב יותר, פיזית וגם נפשית. איך זה מתבטא?

את זה בדיוק בדקו ב"ליסטרין" במחקר מקיף על 6000 איש משש מדינות שונות, וגילו שמשתמשי "ליסטרין" הרגישו בנוח יותר לנסות דברים חדשים, להעיז והיו בעלי אומץ לצאת להגשים חלומות. איך זה עובד? כמו שאומרים "תאמין וזה יקרה" – אנשים שמשתמשים במי הפה מרגישים טוב יותר עם עצמם, בריאים יותר ולכן גם בעלי מרץ ושמחת חיים שגורמת להם לצאת להגשים את משאלותיהם ולנקוט יותר יוזמה (ועל הדרך גם כיף לנשק אותם…).

המסר הזה הוא המסר של "ליסטרין" בימים אלה – עם הכוכב הגדול ליסטרין COOL MINT שנלחם בפלאק (רובד החיידקים), תוך ריענון הנשימה והענקת טעם מנטה עדין , וכל זה מושג על ידי ארבעה שמנים אתריים פעילים.

כמה נלחם? שימוש ב"ליסטרין" אחרי צחצוח השיניים מפחית את הפלאק ומסיר 97% מהחיידקים, מה שיכול לעשות הבדל של שמיים וארץ בתחושה, בנקיון ובבריאות.

 

למעשה, חוץ מהבקבוק הכחול המוכר יש תפריט שלם של "ליסטרין"  לכל דרישה- יש בתוספת פלואוריד – להגנה מפני עששת, יש ללא אלכוהול למי שרוצה טעם ותחושה עדינים יותר, יש בתוספת אבץ על שלל יתרונותיו הבריאותיים ויש גם את הבקבוק הלבן שעוזר להלבין את כל הכתמים האלה על השיניים של קפה או חומרים אחרים .

כדי להדגים כמה אומץ יש למשתמשי "ליסטרין" הושק הקמפיין בחדרי הבריחה של Escape city בתל אביב- שם נמלטנו מחדרים בנושאים שונים, ובדרגות קושי שונות, ובעיקר עם המון כיף, צחוקים וחדוות גילוי.

עכשיו עם "ליסטרין"- בהחלט אפשר "ללכת עד הסוף" (ולהרגיש נפלא תוך כדי!).

להשיג ברשתות הפארם.