מוצר השנה 2013- נבחרי השנה שלי.

clip_image001

 

 

"מוצר השנה"   (http://www.productoftheyear.co.il/winner.html) בוחר בכל שנה את המוצרים החדשניים ביותר, שנותנים לצרכן ערך מוסף ומקלים על חייו ונוחותו.

המוצרים הזוכים נבחרים בשני שלבים – ראשית על ידי צוות מומחים בראשות פרופ' יעקב הורניק מאוניברסיטת תל אביב, ואחר כך בחירת צרכנים על ידי חברת מחקר TNS טלגאל.

במפגש בלוגרים גדול פגשנו את המוצרים, התנסינו בהם והבענו את דעתנו על המוצרים. מבין המגוון של 49 מוצרים זוכים (כפי שאפשר לראות בלינק למעלה), בחרתי את השישה שהיו הטובים ביותר בעיני, לפי טעמי ולפי צרכיי (כך למשל לא יכלתי להתייחס למוצרים לתינוקות למשל היות ואין לי ילדים בגיל זה).

המוצרים שבחרתי היו:

תנור בנוי 74 ליטר MAXI CLASSE של AEG. מעבר לעיצוב הקלאסי, יתרונותיו הם כמובן הגודל (דפנות יחסית צרות שמאפשרות לשמור על גודל סטנדרטי מבחוץ אבל חלל אפייה גדול במיוחד, בישול אחיד באמצעות מערכת חכמה המעבירה את האוויר החם  לכל החלל הפנימי, שלושה מפלסי גובה לאפייה, ניקוי עצמי, תשע תוכניות שונות (כולל תוכנית לאפיית פיצה) – והתכונה שהתרשמתי ממנה הכי הרבה – הדלת לא מתחממת כך שגם בשיא האפייה (כפי שרואים בתמונה) יכלתי להניח את היד בחופשיות.

רבלון make up Colorstay – טוב, כולנו נשים עסוקות מאד, ובלוגריות בכלל חיות בצורה פסיכית (הכלל הפולני של "ננוח כבר בקבר" הולך אצלנו חזק) ולכן האיפור צריך להחזיק שעות ארוכות כי צריך להראות זוהרות ומטופחות גם אם אנחנו על הרגליים (והעקבים) כבר משבע בבוקר והשעה קרוב לחצות ואנחנו עדיין באירוע. חברות קוסמטיקה רבות מנסות למצוא מענה שמצד אחד יחזיק כמה שיותר, מצד שני ייראה טוב ומצד שלישי גם ירגיש טוב על העור. מייק אפ "קולור סטיי" של "רבלון" מעניק עמידות ל24 שעות ללא תחושת כבדות על הפנים, מותאם לסוגי עור שונים ולצבעים שונים כולל כהה במיוחד לנשים כהות עור, מחזיק בתנאי חום ולחות ואינו מלכלך את הבגדים, מה שהופך אותו מוצר חובה לשומרות שבת למשל שרוצות להתאפר בשישי בצהרים ועדיין להראות טוב בשבת בבוקר בבית הכנסת למשל.

_____ - ______ _________ ____ _24 ____ - ____ ____ 2013 - 186.99 __ - ___ ____ 1+1.     CS_Makeup_NormDry_300Av1

ועוד בקוסמטיקה- רוויטליפט לייזר X3 של לוריאל פריז שמיועד למי שכבר רואה את הקמטים אבל עדיין לא רוצה ללכת למקומות דרסטיים כמו הזרקות וניתוחים. הפורמולה מעושרת בפרוקסילן שמטפלת בקמטים, ממצקת ומותחת. גם הריח והמרקם נעימים.

 

בר המים של אלקטרה בר- דגם חדש שקט, ומזרים במהירות ואחידות מים קרים וחמים, והקטע שהכי אהבתי – העיצוב – מגוון גדול של צבעים ועיצובים שמהם ניתן לבחור. מעבר לכך כמובן יש סנן ייחודי שמפחית גם עופרת, מסך מגע חדשני, פתרון למילוי בקבוקים, מנגנון בטיחות כפול להגנה על הילדים ותווי התקן של מכון התקנים.

למען כל המשפחה- "נורטון 360" – כולנו יודעים על הסכנות הטמונות באינטרנט. ביחד עם עולם של תקשורת בא גם עולם של סיכון, בעיקר לילדים שהרבה פעמים לא משתפים כלל את ההורים במה שהם עושים מול המסך.נורטון מגנים על הילדים מפני המחשב באמצעות בקרת הורים, (מניעת גישה לאתרים מסוימים, פיקוח על רשתות חברתיות, עדכונים על פעילות חריגה, שליטה של ההורים מהטלפון הנייד והגבלות שונות) וכן מגינים על המחשב עצמו – כולל כמובן סמרטפון או טאבלט מפני וירוסים ואיומים כולל בזמן הגלישה עצמה.

והקטע החברתי   –     Bezeq Free WiFi – אינטרנט אלחוטי ציבורי שמאפשר ללקוחות בזק לגלוש חופשי ובחינם מכל מקום, בתמורה לשיתוף חלק קטן מנפח הגלישה שלהם בבית. מאד מתאים לאופי הישראלי החברי, ומאד מועיל.

את שאר המוצרים הזוכים ניתן לראות כאמור בלינק המצורף למעלה. לראשונה הושק השנה גם "מוצר השנה- זהב" שקיבלו כמה מוצרים מיוחדים ובולטים במיוחד.

תו "מוצר השנה" מדרבן יצרנים ליזום וליצור מוצרים חדשניים, מקוריים ועם ערכים מוספים ללקוחות.