מייקאפ CC סבוקלם – סי! סי!

כשאנשים מגלים שהבן שלי בן 24, זה די מסגיר את הגיל שלי, (וכן, נולדתי קצת לפני שהאדם הראשון דרך על הירח!, אבל ממש טיפטיפה..). לשמחתי, זה הדבר היחיד שמסגיר את הגיל, כי כשזה מגיע לפנים, שהם הדבר הראשון שרואים, והדבר האחרון שאפשר להסתיר (אלא אם כן נשים רעלה..) אני דואגת לעשות כל דבר כדי שסימני הגיל לא יופיעו או לא ייראו.

אחד הדברים החשובים באיפור הוא הבסיס, המייקאפ שתפקידו לאחד את המראה, כדי שכל איפור אחר שנשים עליו ייראה טוב, ובמקביל יסתיר פגמים וסימנים. הבעיה שככל שיש יותר פגמים, כך אנו נוטות לשים יותר מייקאפ ונוצר מראה של "שפכטל" כשמקרוב אפשר ממש לראות "סדקים" בצבע והכל יוצר כובד ותחושה של מסיכה.

כשמרחתי על פני את מייקאפ CC של סבוקלם, חברה שאני מכירה ומוקירה את המוצרים שלה לא מהיום, שמחתי לגלות כמה דברים- קודם כל, כיסוי מצוין לכל מני דברים שבתור ילדה אולי היו חמודים (מישהו הזכיר נמשים?) אבל בתור בוגרת קצת פחות, ומצד שני אווריריות שנתנה לי תחושה שהעור "נושם" ולא נחנק שם תחת מעטה כבד. המייקאפ נספג ומתקבע במהירות כך שיכלתי לשים מעליו את הפודרה, הסומק וכך הלאה.

גם המריחה נוחה, ואין "היצמדות" של החומר לספוגית, וכמובן שלא היה צריך הרבה כדי להשיג כיסוי. תוך כדי גם קראתי את האריזה וראיתי שיש יתרונות נוספים שכוללים SPF30 , שזה מעולה מכיוון שפנים גלויות ושמש לא הולך ביחד (ע"ע נמשים), בעיקר על ערפדה לבנבנה כמוני, וגם מניעת פיגמנטציה.

בתמונות אפשר לראות כמה שלבים- ראשית- את המראה המאופר לפני שיצאתי לבילוי סוער (וגם זום על העור האחיד ), ואת המראה אחרי כמה שעות ריקודים, שוב עם זום שמראה שהמייקאפ עדיין מחזיק למרות הזיעה והנשקוקים עם החברים והחברות.

(בתמונה למעלה- לפני הבילוי, בתמונות למטה- תוך כדי).

ואם תקראו את הפוסט הזה מספיק מהר, גם תוכלו לקבל מתנה חינמית, רק לשמור את התמונה המצורפת כאן – ועל כל קניה בסופרפארם לקבל מוצר בגודל 10CC  , (בשווי של כ40 שקלים!) כדי להתנסות בכל הטוב הזה.

בברכת "תתאפרו ותרקדו" !

#sebocalm  sebocalm#