אחוה- מעדן שומשום עם המווווןןןןן חלבון.

 

20190224_165107

"אני רוצה חטיף". אפשר לדמיין ילד אומר את זה, ואפשר לדמיין מבוגר חושב על זה. הדחף ל"משהו טעים" , כשהכוונה בדרך כלל ל"מתוק" לא נעלמת עם הגיל. מצד שני, אנו לא רוצים שהילדים שלנו (או אנחנו עצמנו) נאכל חטיפים לא בריאים, מלאים סוכר וצבעים מלאכותיים שלא תורמים לנו דבר.

"אחוה" משיקים בימים אלה את התשובה הניצחת להתלבטות הזו, חטיף PRO שהוא מעדן שומשום בתוספת חלבון.

אי אפשר להגזים בחשיבות החלבון לכולנו- ילדים בשלבי גדילה, נשים בתקופות שונות בחיים, ספורטאים וגם בני הגיל השלישי, החלבון הוא מרכיב חשוב בתזונה שלנו.

 

20190302_074923

המעדן מועשר בחלבון, למעשה 54% יותר חלבון מבחלוה רגילה.

מבחינתי, כשקיבלתי את החטיף, המבחן הראשון היה הטעם, כי אם לא טעים, מה יעזרו כל היתרונות הבריאותיים?

אני מאד אוהבת את החלוה של "אחוה" בגלל איכותה, ומסתבר שכולם אוהבים את החלוה של "אחוה" ולכן זו החלוה הנמכרת ביותר בישראל לשנת 2018.

מנסיון – לא צריך פעילות ספורטיבית כדי להינות מהחטיף, הוא טעים ברמות גם כשהפעילות היא בינג' של תוכניות בישול בVOD.

עד היום חלבון ניתן היה לצרוך בעיקר בכדים האימתניים של חדרי הכושר, באבקות לא ברורות ובטעמים מלאכותיים. בPRO הבסיס הוא טחינה גולמית שמביאה בעצמה ערכים תזונתיים גבוהים ומעט מאד נתרן.

אם נסכם, המתכון של "אחוה" לחטיף הPRO   הוא סל ענק של מרכיבים בריאותיים כמו הוויטמינים, המינרים, הסידן והברזל של הטחינה הגולמית, ביחד עם שפע חלבון, ומיעוט של נתרן וסוכר, והתוצאה- חטיף משביע, מפנק וכל כך שופע בריאות שהיה צריך למכור אותו בבתי מרקחת.

החטיף הוא טבעוני כך שאנשים שלא צורכים מוצרים מן החי יכולים להשלים את החלבונים החסרים להם.

PRO ישווק באריזות 40 גרם הכוללים 8 גרם חלבון, 106 מ"ג סידן, 2 מ"ג ברזל ו-7 גרם סיבים תזונתיים. במחיר השווה לכל נפש של 2.5 עד 3 שקלים בלבד לחטיף.

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות השיווק המובחרות.