"מעדני יחיעם" – 100% נקניקיה.

 

20181223_181915

"אוהבים נקניקיות"? שאל הקומיקאי בתוכנית בידור פופולארית. אז התשובה היא "כן" – נקניקיות פופולאריות בקרב כל הגילאים, מנקניקיות פשוטות עבור הילדים, ועד נקניקיות מסוגי בשר שונים ותיבולים שונים עבור המבוגרים במגוון דרכי הכנה.

עד עכשיו כל נקניקיה שהכרנו הכילה חומרים משמרים, אבל עכשיו מגיע החידוש של "מעדני יחיעם" – בפעם הראשונה בישראל, נקניקיות ללא חומרים משמרים כלל.

איך עושים דבר כזה? בעזרת פיתוח ארוך שכלל השקעה מרובה בציוד ייעודי וידע טכנולוגי, והרבה אישורים מכל הגופים המתאימים, הצליחו ב"מעדני יחיעם" לייצר נקניקיות איכותיות, עסיסיות, שופעות חלבון (12%), וללא חומרים משמרים. למעשה, יש עוד רשימה ארוכה של "ללא" – מלבד ה"ללא חומרים משמרים" , הנקניקיות הן ללא גלוטן, ללא סוכרים וללא תוספת מונוסודיום גלוטומט.

בסידרה נקניקיות עוף ונקניקיות עוף חריפות באריזת וואקום של 400 גרם.

היות ואני וחריף לא מסתדרים, התחלתי בנקניקיות העוף הלא חריפות. הופתעתי (ושמחתי) שלמרות שאין חריפות בנקניקיה, יש שפע של טעמים שמבדילים אותה מנקניקיות עוף אחרות. הטעמים לא שתלטנים כך שגם ילדים יתחברו אליהם.

 

20181223_195911

בתמונה אפשר לראות שהכנתי את הנקניקיות בטוסטר, בהכנה פשוטה של כמה דקות בודדות. הוספתי סלט עלי בייבי וגרגירי רימון מתובל בקצת חומץ פירות ושמן זית, וכמובן שיש קטשופ בצד (כי למרות גילי זה עדיין המטבל האהוב עלי) ויש ארוחת ערב משביעה, טעימה, איכותית ובריאה.

הכשרות של נקניקיות "מעדני יחיעם" היא בהשגחת הרבנות הראשית, וניתן להשיגן ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות בכל רחבי הארץ.