נאגטס טבעול ירקות- קראנץ', בריאות, טעם.

BeFunky-collage (1)

ירקות הם אוצר בלום של בריאות וגם עושר טעמים. הבעיה- בעולם הילדים אין להם דימוי טוב מדי, ואם המקסימום שילד מוכן לאכול מבחינת ירקות זה תפוח אדמה בצורת צ'יפס, קצת חבל.

כמבוגרים אנו מעריכים את מגוון הירקות ובדרך כלל התזונה שלנו כוללת סלטים או ירקות בצורות הכנה שונות כמו בישול, הקפצה, אידוי וכדומה, המעשירים את המנה שלנו. הבעיה מתחילה בילדים שרובם בררנים מטבעם ולעיתים פשוט לא מוכנים לטעום אפילו כשאולי יש סיכוי שיאהבו.

הסבתות שלנו היו מסוות ירקות באוכל, או פשוט משקרות ש"מה פתאום, אין כאן שום ברוקולי", וכשילד היה מגלה שעבדו עליו, זה בדרך כלל נגמר יותר גרוע.

ב"טבעול" מאמינים שאם המנה נראית מגרה ויש לה תכונות כייפיות כמו קראנץ', ילדים יאכלו ירקות בכיף בצורה גלויה, בלי תרמיות.

כך הגיעה לעולם סידרת הנאגטס בשלושה צבעים לפי סוגי הירקות השונים שבהן- נאגטס ירקות כתומים – חטיפי דלורית, בטטה וגזר בציפוי פריך המכיל גזר; נאגטס ירקות ירוקים – חטיפי ברוקולי, קישוא ואפונה בציפוי פריך המכיל ברוקולי ונאגטס ירקות לבנים – חטיפי כרובית,תפוח אדמה ובצל בציפוי פריך המכיל כרובית.

BeFunky-collage1

(בתמונה העליונה- נכנסים לתנור, בתמונה התחתונה- מוכנים עם רוטב טחינה מתובל)

כעת יש על הצלחת מעין שניצלים קטנים בציפוי פריך מאד, בגודל המתאים לנגיסה של ילד, בטעמים עדינים המשתדכים מצוין לכל רוטב (בעיקר לפייבוריט של הילדים- תועפות של קטשופ).

ההתנסות שלי במוצרים  היתה קצת שונה היות ואין לי ילדים קטנים, הכל היה בשבילי. הכנתי בתנור בהכנה מהירה של כעשר דקות והגשתי לצד סלט חסה מרענן. הנאגטס היו פריכים מבחוץ, רכים מבפנים, לוהטים (לא התאפקתי, לא חיכיתי שיתקרר, לילדים אני ממליצה בכל זאת לקרר קצת..), והשתדכו מצוין לטחינה בכמה טעמים.

20210101_194311

מכיוון שמדובר בירקות שהם פרווה, הם ישתדכו מצוין גם לרוטב שמנת למשל או גבינה לבנה.

בשבילי כמות של כעשר יחידות היוותה ארוחה שלמה, ואם רוצים רק נשנוש, אפשר גם פחות.

אהבתי שרשימת המרכיבים ברורה, אין כל מני אותיות לועזיות מסתוריות, וכן שיש הסבר על היתרונות הבריאותיים של כל ירק.

המוצרים ניתנים להשגה בכל רשתות השיווק, והכשרויות – כולם בכשרות רבנות מטה אשר, כשהנאגטס הכתומים הם בנוסף גם בכשרות בעל"ז.

הנאגסט לא כוללים חומרים משמרים ומוקפאים בשיטת "פאסט פריז" השומרת על כל היתרונות הבריאותיים.