סטאטוס- כי הסטאטוס תמיד טרי!

אני לא בן אדם של הפתעות, אני אוהבת להיות מתוכננת, ולדעת הכל מראש. ואם כבר יש הפתעות, רצוי שיהיו הפתעות נעימות, כמו נניח זכיה בלוטו למרות שלא מילאתי טופס?  אבל בדרך כלל הפתעות הן לא נעימות, כמו למשל כשרציתי להכין סלט עסיסי וטרי ומצאתי במקרר את העלים במצב של ריקבון מתקדם… ואין דבר דוחה יותר מזה, תאמינו לי.

אנחנו משפחה קטנה, וגם כשקונים צרור קטן נניח של פטרוזיליה, אי אפשר להשתמש בכולו, או אפילו בחלק גדול ממנו, ואז זה נשאר במקרר, נרקב ונזרק כמעט בשלמותו. בזבוז של כסף ושל מצרך טוב מצד אחד, ואי אפשרות שימוש כשרוצים מצד אחר.

אז ניסינו כל מני פטנטים שמתקבלים באינטרנט כמו עטיפה בנייר סופג, או הקפאה, אבל זה אף פעם לא מושלם.

לעזרתנו מגיעה חברת "סטאטוס" שמביאה לנו קופסה חדשנית ומיוחדת, לאיחסון בוואקום עמוק. חמצן הוא אולי מה שמחזיק אותנו בחיים, אבל למזון הוא די מזיק, ווואקום הוא שיטה מצויינת לשמור על מצרכים טריים כמו ביום שניקנו.

בקופסאות של "סטאטוס" יש יתרונות רבים – האוכל נשמר עד פי ארבע מקופסאות רגילות (תגידו את זה לאמא כשהיא מציידת אתכם בקופסאות אוכל לדירה שלכם, ידידי הסטודנטים או הקרייריסטים), הקופסה עשויה מפלסטיק מסוג טריטן שאינו מכיל BPA או חומרים מזיקים, והכי יפה, יש מחוגים קטנים לסימון תאריך האיכסון, כך שאין מצב שמגלים "קופסת הפתעה" בלי לדעת מה יש שם ובעיקר ממתי…

קיבלתי להתנסות את הקופסה שמיובאת לארץ על ידי חברת "אופק חדש"– יחד עם עוד מגוון ענק של מוצרים למטבח בריא, הטובים ביותר בעולם. לקופסה היתה מצורפת משאבה (במקרה שלי ידנית, אפשר גם עם חשמלית) והוראות פשוטות- לשים את המזון בקופסה, לכסות במכסה, לסגור בעזרת שני הקליפסים בצדדים, להצמיד את המשאבה ולשאוב עד שמרגישים התנגדות. זהו. הקופסה אטומה. כדי לשחרר פשוט מזיזים את החור הקטן ושומעים את האוויר נכנס, אפשר לשחרר את הקליפסים ולהנות מהתכולה הטרייה.

אנחנו ניסינו עם פטרוזיליה, השאיבה היתה קלה, אין צורך בכוח פיזי, גם ילד יכול לעשות זאת, כשהרגשנו את ההתנגדות הפסקנו וזהו. שמרנו במקרר. את הקופסה קיבלתי לפני כשבוע, היום הוצאתי את הפטרוזיליה- כמו חדשה. יותר אין אכזבות מסוג ירק נבול.

בקופסה אפשר להשתמש גם לאיכסון ללא הוואקום, לטווח קצר, מכיוון שהיא נסגרת היטב וגם לא מוציאה ריחות במקרר. את המשאבה מנקים רק בעזרת מטלית לחה כדי לשמור עליה. (היא גם לא מתלכלכת אז אין בעיה).

שמחתי לגלות שהקופסאות מתאימות לשטיפה במדיח (כי בלי זה אין לי חיים), וגם למקפיא ומיקרוגל, כלומר אפשר להעביר את אותה הקופסה את כל השלבים- להוציא את האוכל מהמקפיא, לבשל במיקרוגל ולשטוף במדיח, שיא הנוחות.

הקופסאות באות בצורות שונות- מלבניות או עגולות ויש גם אפשרות למכסי איטום לקערות, צנצנות ובקבוקים.

 

להשיג אצל:

נוטרישף רח' אחוזה 128, רעננה

היבואן הרשמי: אופק חדש מוצרי בריאות בע"מ משכית 27 א.ת הרצליה

גל החשמל, כנפי נשרים 26 גבעת שאול ירושלים

קפה כרכור המייסדים 54, פרדס חנה-כרכור

אור טבעמצפה אלומות

טישלר רח' מוטיפיורי 22 תל אביב
מיסטרל – שלבים 3, תל אביב
בונדיגו  פארק המדע, רחובות
MG STUDIO רח’ פרופסור שור 17, תל אביב
מבשלים חוויה – דרך המכבים 54, אזה"ת מזרח, ראשל"צ
רשת חשמל נטו

אדיב מוצרי חשמל – רחוב האומן  10, א. התעשיה אילת