עוף טוב- דג טוב!

דגים- מילה שכוללת ים (שימו לב למשחק המילים המחוכם!) של סוגים, טעמים ודרכי הכנה.  מזריקת חכה ושלווה שכייפית גם אם לא מעלים ממש כלום, ועד ארוחות דגים מסוגננות במסעדות מפוארות, (וכן, תלמדו לשים את פלח הלימון בתוך טול, ככה שהגרעינים לא יפלו על הצלחת!), מאנשים שנמנעים מבשר אבל אוכלים דגים להשלמת החוסרים הבריאותיים ועד חובבי סושי, לדגים יש ביקוש רב ובצדק.

רשימת היתרונות הבריאותיים של דגים ארוכה מאד- הם מכילים אומגה שלוש וחלבון מצד אחד, ומעט שומן מצד שני, הם מפחיתים סיכונים למחלות כמו מחלות כליות וסוגי סרטן,  הם מפחיתים שומנים בדם ובכך מורידים כולסטרול רע, ומשופעים בוויטמינים ומינרלים.

בקיץ, כשחם דגים הם מאכל מצוין היות והם קלים לעיכול (וגם להכנה) ואפשר להמשיך בפעילויות היומיום ולא להרגיש "כבדים".  לשומרי הכשרות דגים מהווים פתרון "פרווה" כשלא רוצים לחכות אחר כך לארוחה חלבית, ונהדרים כמובן בתקופות שבהם הדת אוסרת אכילת בשר כמו התקופה שלפני תשעה באב.

הם יכולים להוות מנת פתיחה או מנה עיקרית, וכאמור מגוון צורות ההגשה והטעמים הוא אינסופי.

"עוף טוב" שמוכרים לנו בזכות  היותם מהחברות המובילות בישראל בתחום ייצור ושיווק מוצרי עוף והודו, והחברה המובילה בישראל בייצור ושיווק מוצרי עוף ללא אנטיביוטיקה, משיקים את תחום ייצור ושיווק מוצרי הדגים. עכשיו כבר אפשר לצרוך חלבון בשתי הדרכים- מעוף שגדל ללא אנטיביוטיקה וגם מדגים.

הסיפתח – "פילה אמנון מצופה" ו"קציצות דגים אפויות".

הראשון שבדקתי היה האמנון, והיות ומדובר בדג מצופה, האסוציאציה הראשונה שלי היתה "פיש אנד צ'יפס". לפי ההוראות שמתי בתנור של כ200 מעלות למשך רבע שעה (רצוי לבדוק אחרי עשר דקות) וזהו- הוא היה מוכן. במקביל טיגנתי צ'יפס, הוספתי רוטב חרדל וזהו, יש ארוחה אנגלית טעימה.

(בתמונות למעלה ולמטה- לפני ואחרי)

הפילה הוא מדג אמיתי 100% אמנון.

הבאות בתור היו הקציצות אפויות – רק 18 קלוריות לקציצה. בהתחלה חשבתי לעשות להן רוטב אבל העצלנות של שישי צהרי םנתנה אותותיה ובסוף זה נגמר בחימום של המוצר בלבד (עשר דקות על חום של 150 מעלות ועוד 10 דקות בחום של 180 כשאמור להיות גם הרוטב שאני חיפפתי). זהו, יצאו קציצות טריות מאד, שהנחתי על עלה חסה וזרזפתי קצת שמן זית ככה למעלה.

בהתחלה המוצרים מגיעים לשוק המקצועי (מסעדות, אולמות, בתי מלון ועוד) ואחר כך גם לקהל הרחב ולייצוא.

מוצרי הדגים של "עוף טוב" עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתקנים המחמירים ביותר בישראל, אירופה ואמריקה, באיכות הגבוהה ביותר.