"עוף טוב"- טאצ' קטן של פינוק

כולנו אוהבים הפתעות, וכדי להפתיע לא צריך משהו יקר (כלומר, רצוי, אבל לא חייב…). לעיתים אפילו מילה טובה עושה את העבודה. אחת הדרכים החינמיות להפתיע מישהו ולעשות לו חיוך קטן באמצע היום היא באמצעות פתק. פתק אהבה שמוצמד לראי, פתק שמתגלה בפינה כלשהי, וגם פתק שמצורף לארוחת העשר של תלמידי בית הספר, בו ההורים מזכירים להם כמה הם אוהבים אותם ומאחלים להם יום מקסים.

לכבוד תחילת שנת הלימודים הקרבה, ב"עוף טוב" חשבו בדיוק על הטאצ' הזה ויצרו אפליקציה (ואפשר גם במחשב הביתי) שבה נכנסים לאתר, מכניסים את שם הילד או הילדה , בוחרים את העיצוב והברכות, וכל מה שנשאר זה להדפיס, לגזור ולהחביא בקופסת האוכל של הילד, כדי שיגלה את המסר בהפסקה. ניתן ורצוי להדפיס על דף מדבקה כדי שיהיה נוח יותר, אבל כל דף זה טוב, העיקר האהבה.

על התווית ניתן גם להדפיס מידע כמו לאיזה הפסקה מיועד כל כריך, במידה ויש יום ארוך וכמה הפסקות, פירוט של מה יש בתוך הכריך וכך הלאה.

אחד המרכיבים הטובים ביותר להכניס לכריך הוא הפסטרמה – מכיוון שפסטרמה משביעה מאד, ו"מחזיקה" את הילד שבע ומרוכז בלימודים, ובנוסף גם אין לה ריח דומיננטי או טעם ש"נשאר"  כך שאפשר אחרי הארוחה להמשיך את היום והפעילויות השונות. פסטרמה היא גם דלת שומן, כך שבליווי לחם איכותי, וגם ירקות כמו חסה, מלפפון או עגבניה, מתקבלת ארוחה שקל להכין , קל לאכול ומלאה בבריאות ואנרגיה.

בתמונות אפשר לראות את הכריך שאני הכנתי, עם רוטב איכותי, עגבני הטריה וכמובן הרבה פסטרמה (ויש מגוון טעמים שונים כך שאפשר להפתיע בכל יום בטעם אחר).

כל הפסטרמות של "עוף טוב" עשויות מבשר הודו שכולל הרבה חלבונים ומעט שומן, כמו גם שפע של וויטמינים ומינרלים.  ל"עוף טוב" שליטה מלאה על גידול עופות ללא אנטיביוטיקה .

אז בפעם הבאה שאתם מכינים את הכריך לארוחת הצהרים של הילד (ובאותה הזדמנות פנקו גם את בן/בת הזוג- תכינו גם להם הפתעה טעימה), ואל תשכחו להוסיף את הפתק עם כל האהבה!!!

והנה שוב קישור לאתר- כאן!!