פרי FREE- טעמים חופשי חופשי

אני מודה, עד שלא טעמתי את חטיפי הפירות המיובשים של "פרי FREE " לא ידעתי כמה פירות הם מתוקים ומענגים ממש כמו סוכריה. על מה מדובר?  ב"פרי FREE" לוקחים פטנט שעובד על אסטרונאוטים בנאסא כדי שיקבלו מזון עם מיטב היתרונות התזונתיים, והופכים אותו לנגיש לכל אחד מאיתנו. מה הכוונה? בלי להכנס להסברים ממש ארוכים- פירות טריים שעברו סינון מחמיר נשטפים, מקולפים ונפרסים ואז מוקפאים ומאודים באיטיות בוואקום בטמפרטורה של 30 מעלות. התוצאה? הפרי מאבד את הרוב המוחלט של הנוזלים שלו מצד אחד, וגם מפסיק את התהליכים שגורמים לריקבון, ואז אנו מקבלים פרי מיובש שהוא גם טעים, גם פריך, גם מהווה ריכוז של כל היתרונות הבריאותיים שלו, וגם נשמר לזמן מאד ארוך- אפילו שנתיים.

(בתמונות משמאל -האריזות, בתמונה מימין דוגמה לאיך המוצר נראה מבפנים. חבל שאי אפשר להשמיע את הפריכות בפוסט בבלוג…)

עכשיו לקראת טו' בשבט משפחת חטיפי הפירות המיובשים של פרי FREE מקבלת חבר חדש- תפוח מיובש קרנצ'י, שכמו כל חבריו לסידרה (ליצ'י, אננס, אגס, בננה ומשמש) מכיל מאה אחוזי פרי נטו, ללא תוספות סוכר, חומרים משמרים או חומרי טעם וריח. כל החטיפים כמובן הם Vegan-Friendly. (ואין להשוות בכלל לפירות המיובשים שאנו רגילים אליהם, שמפוצצים מגופרית וחומרים לא מזוהים שמשאירים טעם לוואי נוראי).

אגב, מהתנסות שלי, הפירות מצויינים לקישוט גלידה למשל, (להגשה מיידית כדי לא לאבד את הפריכות), אם כי בדרך כלל שמים פרי אחד על הגלידה ואת השאר מחסלים על הדרך.

הערך הקלורי של הפרי בכל אריזה הוא כ70 קלוריות כך שיש לנו את ה"משהו המתוק" שכולנו מחפשים כל הזמן, במחיר קלורי זעום ובתועלת בריאותית רבה.

שווה להחזיק שקית בתיק בכל עת, למקרה שהילד מנדנד או שאנחנו צריכים זריקת אנרגיה באמצע יום ארוך, ובעצם- למה לחפש תירוצים לזלול משהו כל כך טעים?

המוצרים כשרים בהשגחת הבד"ץ – חוג חתם סופר בני ברק.

להשיג: ברשתות שופרסל דיל, ניצת הדובדבן, טבע קסטל, אניס, סופר פארם, ספייסס, לגעת באוכל, בתי טבע ובתי מרקחת מובחרים.