קניון עזריאלי איילון רמת גן- לקנות וללמוד.

קניון עזריאלי איילון ברמת גן הוא קניון וותיק ומוכר, שכל פעם מפתיע מחדש. ההגעה לקניון היא מזמן לא רק בשביל קניות אלא בשביל אירועים שונים והפתעות שמתקיימים בקניון.

והפעם?

לאורך חודש נובמבר בימי רביעי ברחבת המזרקה יש חגיגה בשם "כיכר סדנאות האופנה והסטייל" שבמסגרתה ניתן ללמוד המון דברים חדשים, במחיר מצחיק, שכולל את כל החומרים הנדרשים.

ומה אפשר ללמוד?

סדנת איפור ועיצוב שיער בהנחייתה של האחת והיחידה רווית אסף מבית הספר למקצועות האיפור והיופי, שבה לומדים ליצור לוק טרנדי ושיקי על ידי התנסות בטכניקות איפור ועיצוב שיער בליווי מקצועי צמוד של מדריכי בית הספר ובתרגילים ליצירת מראה מחמיא בעצמנו.

(למעלה- תמונות מתוך הסדנה. ולמטה מימין- נראה לכם שהייתי מפספסת תמונה עם רווית המהממת?)

סדנת עיצוב תכשיטים וצורפות בהנחיית סטודיו ענבר בכל הטכניקות – ניסור, פיצור, שימוש בפטיש וסדן וכל מה שצריך כדי לצאת עם תכשיט יפה שעשינו בעצמנו-במקרה של הסדנה זו טבעת מרוקעת שתהיה מזכרת פרי עמלנו.

סדנת עיצוב אופנה ותפירה בהנחיית גואפו בית הספר למקצועות האופנה, שבה מעצבים לעצמנו בגד- גופיה או שמלת גופיה בעיצוב אישי על ידי שימוש במכונת תפירה וציוד מקצועי ממש מההתחלה- מהמידות האישיות ועד הבגד המוגמר, כמובן הכל בעזרה צמודה של צוות בית הספר. ("גואפו" הוא גם מותג בגדי גברים מגניבים במיוחד, וגם בית ספר למקצועות האופנה שמלמד אנשים איך להגשים את חלומותיהם האופנתיים במו ידיהם.)

סדנת סטיילינג בהנחיית גלית ניניו– סטייליסטית אישית ויועצת תדמית מקצועית שתלמד איך להוציא את המקסימום מארון הבגדים שלנו, כדי ליצור מראה מיוחד ומחמיא מההתחלה ועד הסוף, ובקלות!

והסדנה שאני בחרתי להשתתף בה- סדנת צילום שיקי בסמרטפון עם הבמאי והצלם ירון בן חורין. כי היום צילום בסמרטפון הוא חלק מהחיים, כולנו מצלמים ומצטלמים ואיכות המצלמות הסלולריות עולה כך שאפשר להפיק מהמכשיר תמונות יפות אם רק יודעי איך – עם דגש על ניצול תנאי השטח, האור ,ויצירת הקומפוזיציה המתאימה, וגם עריכה ועיבוד- ואיך אפשר בלי לימוד הסלפי המושלם?

בקבוצה שלי היו כשמונה משתתפות, כן , כולן נשים, ובמשך השעה וחצי הבאות ירון העביר המון הסברים ואינפורמציה על התמונה המושלמת, לא רק בסמרטפון אלא גם בצילום בכלל-  מאיזה גובה כדאי לצלם כדי שהמצולם ייראה טבעי ככל האפשר, איך מחלקים את התמונה לשלישים והיכן כדאי למקם את האובייקט המצולם, איך מוצאים את הזווית הטובה ביותר לצילום ומה יכול להפריע לתמונה ועוד. כמובן שיש גם את הזוויות המיוחדות לסמרטפון כמו העדשה הרחבה מאד, או העובדה שבניגוד למצלמה רגילה, בסמרטפון יש פוקוס שונה שיכול להבליע את נושא התמונה שלנו, וכיצד מתמודדים עם כך. ירון גם לקח אותנו לסיבוב קטן בקניון עצמו, בו הוא הדגים זוויות שונות וכיצד תמונה שונה לחלוטין רק בגלל שמסתכלים עליה מכיוון אחר. בסוף הוא גם הדגים שימוש בתוכנות עריכה שמגיעות בצורת אפליקציה לסלולרי ומאפשרות שינויים שונים בתמונות כדי להפוך אותן ליצירת האומנות שלנו.

(ותראו איזה הבדל בין תמונה משעממת לתמונה מלאת עניין רק בעזרת שינוי זווית הצילום).

חוץ מהסדנאות יש במקום מייצגים – מופעי "עבודת בעלי מלאכה" בתחום האופנה והביוטי כמו איפור ועיצוב שיער, עיצוב תכשיטים ואופנה ועוד, כך שכל מי שמגיע לקניון יוכל לראות איך זה באמת קורה ומה "מאחורי הקלעים" של תכשיט, בגד או צילום אופנה.

והזכרתי קודם מחיר מצחיק? אז כן הוא מצחיק- ב35 שקלים בלבד, בהרשמה מראש, הכל כלול.

ועוד אפשר להספיק- בשבוע הבא ביום רביעי- 30 לנובמבר, זו הפעם האחרונה שמתקיימות הסדנאות וכדאי למהר ולהרשם!!