רונית ברבי לO-R – – החידושים.

אחרי קרוב לשנתיים חזרתי לבקר אצל הקוסמטיקאית רונית ברבי, ללמוד מה חדש בטיפוח הגוף והפנים, וברור שגם להתפנק כמו שרק רונית יודעת לפנק!

על הביקור הקודם בO-R אפשר לקרוא כאן.

הפעם בזמן שרונית מחדשת לי את העור, שמעתי על שלושה  טיפולים חדשים שעוזרים לנו להראות טוב מתמיד.

הראשון, שיטה ייחודית בשם "הי-פו" שהם ראשי התיבות של high intensed focus ultrasound שנועדה להלחם בקמטים, לעכב את תהליך ההזדקנות ולדחות תהליכים דרסטיים של ניתוחים פלסטיים שונים , בעזרת מכשור מיוחד (בטכנולוגיה המתקדמת ביותר והחדישה ביותר בעולם כיום) שמגיע לשכבת השריר בעור בעומק של 4.5 מילימטר, וגם מעליו, בשכבת ה3 מ"מ ויוצר מעין "כוויה תת עורית" שגורמת להחלמה של העור בצורה מבפנים החוצה וכך העור נעשה חלק, אלסטי ומוצק.  חשוב לציין שבגלל הדיוק, אין שום פגיעה בשכבות שמעל הנקודה המבוקשת, ויותר מזה, המטופל או המטופלת יכולים מיד אחרי הטיפול לקום וללכת לעבודה או לכל עיסוק שהוא, בלי שום סימנים או כאבים.

התוצאה היא החלקת קמטים, עיצוב תווי פנים  וגם הצוואר והמחשוף. התוצאות הן מיידיות אחרי טיפול אחד, כשהעיצוב הסופי נראה אחרי כחודשיים  שלושה מבחינת מיצוק והרמת הפנים, ושיפור בטקסטורה ובאלסטיות.

הטיפול השני הוא ספציפי יותר, ומהווה טיפול ממוקד בקמטים, גם הוא בטכניקות של כוויות תת עוריות  אבל בתוך הקמט המדוייק עצמו כך שהעור מתחדש רק שם ומשווה גבהים עם העור כך שהקמט מטשטש או נעלם לגמרי.

השלישי הוא טיפול שמאד מסקרן אותי, שבו מצרים היקפים בעזרת הקפאה. אני עברתי טיפולים כאלה שתמיד היו מבוססי חום, מבחינתי טיפול בהקפאה הוא משהו שאני לא מכירה ואני מקווה שיצא לי לנסות בעתיד ולדווח כאן על הדרך שבה הוא מבוצע וכמובן על התוצאות.

בכל מקרה, בחזרה אלי ולפינוקים שקיבלתי – הטיפול שאני עברתי כלל פילינג בהתאמה אישית, שבו רונית רוקחת במקום את התערובת שמתאימה לי ולעורי (אחרי שכמובן ניקתה אותו היטב)- שילוב של חומצות רטינול, חומצה גליקולית, לקטית ועוד חומרים שישקמו לי את העור שעובר די הרבה במהלך היומיום.

השלב הבא היה סרום מזותרפיה (גם לי זה הזכיר את הטיפול במחטים אבל כאן מדובר במולקולות קטנות בהרבה שחודרות לעור) ונועדו להרוות את העור בלחות, לשמש כאנטי אייג'ינג ולהתפיח קמטוטים באמצעות חומצה הילרונית.

כמובן שאי אפשר היה לסיים טיפול בלי עיסוי כייפי במיוחד בקרקפת לאווירה הטובה .

אז לפתרון בעיות שונות, או סתם בשביל להראות הכי טוב שאפשר – שווה לקפוץ!! (עוד מידע על הטיפולים והאפשרויות הרבות – באתר).