שבועות חוגגים עם LA PASTA

חג השבועות בפתח, הרבה מנות גבינה יעברו על שולחנות החג, ואחד השילובים הכייפים ביותר הוא פסטות עם רטבים חלביים או עם גבינות (או פשוט קלאסיות ברטבי עגבניות).

חברת "תומר" שמתמחה בייבוא ושיווק מוצרי מזון, מביאה לנו לקראת החג מגוון ענק של פסטה- קנלוני, לזניה, ניוקי בטעמים שונים, פסטות בצורות שונות וכמובן מוצרי עגבניות משלימים.

קיבלתי להתנסות את דפי הלזניה, אז כמובן הלכתי על מתכון לזניה.

בתמונות אפשר לראות את החומרים, את שלבי ההכנה וכמובן את התוצאה הסופית והטעימה שלא התאפקנו עד שבועות בשבילה אלא טרפנו כארוחת צהריים של שישי.

המותג "LA PASTA" של תומר מביא לנו הרבה מוצרים מהמטבח האיטלקי במחירים נוחים וכולל למשל פסטות כמו ספגטי, פנה, פרפלה ועוד, קנלוני (גלילים למילוי- המלצה שלי- לעשות מהם משהו מתוק!), לזניה (ששימוש נוסף שלה הוא קרעי פסטה, פשוט לשבור לחתיכות גסות ולבשל כמו פסטה רגילה, ואז להשתמש נניח בסלט פסטה- יוצא מעדן),  ניוקי במגוון טעמים כמו דלעת, תרד או בשלושה צבעים, ורוטבי עגבניות- קלאסי, עם שום קלוי או עם בזיליקום.

(בתמונות למעלה ולמטה- שלבי ההכנה השונים)

אם רוצים ממש מנה שתצבור מחיאות כפיים אפשר להוסיף גם את מוצרי העגבניות האחרים כמו עגבניות שלמות מקולפות במיץ עגבניות, ועגבניות חתוכות במיץ עגבניות (נהדרות על פיצה או על פוקצ'ה!).

המגוון האדיר של המוצרים, ביחד עם האיכות עוזרים לנו להפיק מנות חגיגיות ומיוחדות לא רק לשבועות אלא גם לכל יום בשנה.

להשיג ברשתות השיווק