"שלוש בנות אנחנו…" – האחיות המוצלחות שלי- עונה 2 ב- YES

אז בשיר המקורי (שרק קשישות כמוני זוכרות), ההמשך היה "ירדנה רותי לאה" – שלישיית "שוקולד מנטה מסטיק". במקרה של "האחיות המוצלחות שלי " מדובר באורית, נטלי ומור, כל אחת בשלב אחר של החיים, וכל אחת נמצאת עמוק גם בחיים של אחותה. בעונה הקודמת נטלי (נלי תגר שזכתה בפרס האקדמיה לשחקנית הטובה ביותר בעונה הראשונה) מצאה שותף משונה לדירה ולא ממש מצאה את עצמה מבחינת עבודה (או כל תחום אחר בעצם), אורית (דנה אברהם סמו) הבכורה הסתירה את העובדה שהיא לסבית ועבדה כמורה בתיכון, ומור (טס השילוני) היתה חיילת שבוזה.

עברה חצי שנה ומה השתנה? נטלי עובדת. כלומר, סוג של עבודה. היא מועסקת בקרן להפקת אירועי תרבות פמיניסטיים תחת הבוסית הקשוחה עלמה זק, ועם קולגה קצת לא ברור. אורית פוגשת בעיתוי משונה את דפני ליף ואחרי אכזבה בבית הספר בו היא מלמדת, מחליטה למצוא כיוון מספק יותר בחיים, ומור, עכשיו כבר מ"הוותיקות" בצבא כבר פחות מתרגשת מהשירות, ועוד פחות מרוני (גל תורן) – המפקד שאין לו יותר מדי לעשות בחיים אבל מתעצבן כשמאחדים את הבסיס שלו עם בסיס נוסף על המפקדת החדשה והצעירה מאד שלו.

בסדרה הופעות אורח של מיטב הכוכבים של ישראל- ערן זרחוביץ בתפקיד המב"ס שמשגע את רוני, תיקי דיין כמנהלת בית הספר שבו עבדה אורית, עלמה זק היא כאמור הבוסית הקשוחה של נטלי, והופעות נוספות של גילה אלמגור, קרוליין לגנפורד, תום אבני וטונה.

"האחיות המוצלחות שלי" זכתה בחמישה פרסי האקדמיה כולל לסידרה הקומית הטובה ביותר.

הבמאי הוא גורי אלפי אהרון, הכותבות הן נועה ארנברג וגלית חוגי וההפקה של "טדי יזמות והפקות".

(בתמונות למעלה- חלק מכוכבי הסידרה בהשקת העונה השניה).

החל מה-25.3 שידור יומי ב-yes COMEDY וכל העונה ב-yes BINGE