"שמרית" מציגה "נטורינה" טעימה, בריאה וטבעונית!

בדיחה ישנה מספרת על אישה יהודיה בכפר קטן שפנתה נסערת על הרב ואמרה לו "הכנתי סיר מלא תבשיל בשר, ובטעות נפלה חתיכת חמאה קטנה, האם עלי לזרוק את כל הסיר? אין לי כסף למצרכים חדשים!". בדק הרב את הסיר ופסק "הסיר גדול, יש בו הרבה תבשיל, לכן כמות החמאה שנפלה לך לתוך הסיר היא קטנה והיא בבחינת "בטל בשישים" ואת יכולה להציל את התבשיל ולהגיש את המנה למשפחתך בלי חשש". שמחה האישה והלכה לביתה. כעבור כמה ימים הרב פגש אותה ברחוב והתעניין לדעת איך היו הבישולים. ענתה האישה "תשמע, מאז שהתחלתי להוסיף לתבשיל את ה"בטל בשישים" – המשפחה שלי מתענגת!"

אז אולי בבדיחה אפשר להוסיף חמאה לתבשיל בשרי אם שומרים כשרות, אבל במציאות מי שמקפיד על הפרדה, בעיקר בארוחות חג מיוחדות, לא יכול להשתמש בחמאה, ומצד שני מרגרינה היא לא דבר מומלץ מבחינה בריאותית. נכון, אפשר להשתמש בשמן נוזלי אבל זה לא מתאים לכל מרקם ולכל מתכון.

מה עושים? זו הבעיה שפתרו לנו בחברת "שמרית" – המוכרת לנו כחברת מוצרי האפייה מהגדולות והמובילות בשוק, בעזרת "נטורינה" – תחליפי חמאה ומרגרינה שעשירים בשמן קוקוס ושמן זית, לאפייה ובישול.

בסידרה שני מוצרים:

נטורינה לאפייה על בסיס שמן קוקוס

נטורינה לאפיה על בסיס שמן זית.

שני המוצרים הם ללא שומן מוקשה, ללא חומרים משמרים, ללא שומן טרנס והם טבעוניים לחלוטין, כך שמתאימים גם למי ששומר על סוג תזונה זה. "נטורינה" היא כמובן גם פרווה.

אנחנו, ליתר דיוק, בן הזוג, החליט להכין פשטידה מברוקולי וגבינות, והדבר הראשון שעושים זה כמובן לשמן את התבנית ביד נדיבה, כפי שאפשר לראות בתמונה.

בתמונות רואים את המצרכים, את תפקיד ה"נטורינה" וכמובן את התוצאה הטעימה.

ל"נטורינה" על בסיס שמן קוקוס , שאגב אין לה טעם של קוקוס ויש לה מרקם חלק, מקבלים את היתרונות המפורסמים של שמן הקוקוס- הרבה חומצות שומן בריאות, וערכים תזונתיים, וכך גם ל"נטורינה" על בסיס שמן זית – על כל הטוב שבו.

המוצרים מתאימים לשימוש ביחס זהה לכמויות החמאה או המרגרינה שבמתכונים.

כשר פרווה בהשגחת בד"צ העדה החרדית, ניתן להשיג ברשתות השיווק ברחבי הארץ.