תבואות – חמים, נעים וטעים!

 

20190203_212816

החורף בעיצומו, וזו חגיגה לחובבי המרק – משהו חם, משביע, מזין, טעים ומנחם, בדיוק מה שצריך כשחוזרים רטובים ומותשים הביתה.

חברת "תבואות" המתמחה במוצרי מזון אורגניים טבעיים חשבה עלינו ומביאה "תערובת קטניות אורגניות למרק" שכוללת שפע  של קטניות כמו עדשים ירוקות ואדומות, אפונה ירוקה, גריסי פנינה, פולי אזוקי וחיטת כוסמין, כל מה שצריך לבריאות, טעם ושובע.

 

20190207_173614

(למעלה- השרייה)

אין לתאר כמה בריאות יש באוסף הזה- חלבון מלא מן הצומח, מצוין במיוחד לכאלה שמפחיתים או מחסירים בשר מהתזונה, וויטמינים כמו ויטמין B, מינרלים – ברזל, אבץ, סידן, כרום, מגנזיום והרבה סיבים תזונתיים  שמסייעים בשמירה על המשקל בכך שהם תורמים לתחושת שובע, ומורידים את רמות הכולסטרול והסוכר בדם.

כשאמא שלי ראתה את שקית הקטניות, היא אמרה "מרק". עכשיו, כשאני הייתי ילדה, זה היה בישול פולני קלאסי, כלומר חוסר תיבול מוחלט ואוכל שנרצח ואז נרצח שוב. מאז אמא שלי כבר השתפרה, רק שאני כבר עזבתי אתה בית אבל לא משנה.

 

20190207_185246

(למעלה- לסיר)

בכל מקרה, היא הכינה מרק, שעיקרו הוא בישול הקטניות לפי ההוראות על גב השקית, והוספת כל מני תיבולים ועשבים איך שבא לה, אני לא חושבת שהיא בעצמה יודעת מה היא שמה וכמה, אבל היי, בסוף יצא טעים. כנראה שפולנים שנמצאים מספיק זמן בארץ בכל זאת לומדים לבשל….

"תבואות מוצרי מזון אורגניים" עוסקת בייבוא, ייצור, אריזה ושיווק של שפע מוצרם כמו דגנים, קטניות, פירות יבשים, קמחים, סוכרים, טחינות מלאות , פסטות מלאות, מוצרי עגבניות ועוד רשימה ארוכה שניתן למצוא באתר.

 

20190207_202647

(למעלה- מרק)

המוצרים מפוקחים על ידי גופים האמונים על תוצרת אורגנית בארץ ובחו"ל.

כשר בהשגחת הרבנות מטה יהודה ובד"צ בעלז

להשיג ברשתות וחנויות בתי טבע ברחבי הארץ.