מי אני

שושנה אלישבע חזן גרינברג – ככה זה כשמערבים פמיניזם עם מוצא דרום אמריקאי

כותבת מאז שאני זוכרת את עצמי, החל מ"פילון" לילדים, דרך "מעריב לנוער" ככותבת צעירה, דרך כל אירועי בית הספר ובכל מקום אפשרי. ההתחלה ברשת היתה באתר "ערוץ החיים הטובים" בטור הומוריסטי קולינרי בשם "שוש הביקורתEAT" ומשם הזמנה לפתוח בלוג ב"קפה דה מרקר" תחת המטריה של "מועדון מבקרי המסעדות של קפה דה מרקר", מה שהפך לימים ל"כי ככה אני אמרתי". עם הזמן היתה גם היציאה לעצמאות וכך נולד הבלוג הזה , עצמאי ובשליטתי המלאה, שלאחר מחשבה מרובה קיבל את השם המקורי Shosh Hazan Grinberg.

אז מה אני בעצם?

הכתיבה שלי היא חוויתית, לעולם לא אכתוב על משהו שלא התנסיתי בו בעצמי , ואני לא מעתיקה קומוניקטים, בעיקר כי כקוראת משעמם לי לקרוא כאלה. התחביב הנוסף שלי הוא צילום, כך שהרוב המוחלט של התמונות שמופיעות בפוסטים הן שלי אורגינליות.

החוויות המתוארות בבלוג הן כל מה שכיף בחיים – מסעדות, צרכנות, ספא, הצגות, ובאופן כללי – ההפסקות הכייפיות האלה בחיים, שהופכות את השיגרה למשהו קצת יותר חייכני.

הבלוג זכה בתואר "הבלוג המצטיין 2014" ובפרס בתחרות בחסות "שופרסל".

מעבר לבלוג אני כותבת טורי סיקור קבועים באתר התיירות הידוע "מפה ישראל", המלווים, כמו בבלוג, בצילומי מצלמה איכותיים.

 

<!– Google tag (gtag.js) –> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-F4C4BH4Q0P"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-F4C4BH4Q0P'); </script>

 

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *