DORCO- איכות משתלמת על קצה השערה.

20180115_174737

יותר מדי גברים אמצו את הטרנדים ההיפסטרים החדשים של גידול זקנים, שפמים ועוד כל מני שערות במקומות משונים. להם אני אומרת "אתם נראים כמו שילוב של איש אמיש ולוחם דאעש". בעיני גבר מטופח הוא גבר מגולח, מקסימום עם קצת זיפים אם אתה נראה כמו דיוויד בקהאם.

הבעיה ששוק מוצרי הגילוח, בעיקר הסכינים, מקביל בעלותו לשוק הקוסמטיקה הנשית ויכול להגיע להוצאה די כבדה, מה גם שהרבה גברים צריכים מוצר ספציפי, אם בגלל שיער סמיך או חזק, ואם בגלל עור פנים עדין שנפגע מגילוח .

אתר PHARMERS – פותר לנו את שתי הבעיות בעזרת החזרתו לישראל של מותג סכיני הגילוח האיכותי DORCO, בשיווק בלעדי. השוס- המוצרים נחשבים לאיכותיים ביותר וידועים בעולם ב זכות מחירם הזול, כ30%-50% פחות לעומת סכיני גילוח איכותיים מתחרים.

ומהם למעשה סכיני הגילוח "דורקו" המוצעים?

שני מוצרי הדגל, לכיסוי כל דרישה שתהיה.

הראשון הוא PACE 4  –   סכין בעל ארבעה להבים, לראשונה בישראל, שמיועד לבעלי זיפים קשים ועבים שרגילים להשתמש ב"מאך 3". ולמה להשתמש ב"פייס 4"? הלהבים צפופים כך שגם השערות לא נתקעות, גם אפשר לנקות בקלות וגם הגילוח היא מהיר, חלק ועדין. הבונוס- אורך החיים של הסכין מגיע ליותר מ30%  יחסית לסכין  איכותית מקבילה, והסכין מעולה גם לאזורי גוף אחרים מלבד עור הפנים, ומצויינת למשל לספורטאים שמגלחים את החזה, הרגליים וכדומה.

 

1 (5)

מה בעצם הופך את הסכין לכל כך יעילה ואיכותית?  היא אל חלד, כולל ציפוי עדין של פולימר סיכה כך שיש מגע עדין על העור, ובנוסף ציפויים נגד קורוזיה ולהגברת עמידות הלהב וחיזוק הקצה.  אבל לא רק הסכין מוגנת אלא גם עור הפנים באמצעות רכיבים שנמצאים בתוך הסכין כמו תמצית זיתים שמסייעת להתחדשות הקולגן (כלומר פחות קמטים!), ומונעת פטרת, תמצית קמומיל ואבקת אלנטואין אנטי אלרגנית, אנטי דלקתית ומרגיעה. ממש טיפול פנים ביחד עם הגילוח.

הסכין בעלת מבנה ארגונומי נוח לאחיזה (בשתי הידיים !) כך שמושגת זווית גילוח אידאלית.

השני הוא הPACE  6  – הסכין הראשונה עולם בעלת שישה להבים וגם טרימר – להב אחורית לעיצוב זקן ופאות, מקביל לפרוגלייד ופיוז'ן. גם לסכין הזו יש את כל היתרונות והמפרט הטכני של הPACE 4   – כולל כל הציפויים וההגנות, כשהסכין הזו מיועדת לאנשים בעלי עור רגיש ומגורה ולכן מכילה קומבינציה של ויטמין E, אלוורה ושמן לבנדר כדי להרגיע גם את העור הרגיש ביותר. גם כאן הידית ארגונומית ונוחה.

חווית הגילוח שלנו –  הסכינים ניתנו כמובן לגבר של הבית. הרכבה קלילה ויש סכין איכותית. מסקנות הגילוח שלו – הסכין החליקה בקלילות, לא פצעה, התגברה על כל מני פינות בפנים (כולל שקע בסנטר) והתוצאה חלקה מתמיד. ליטפתי לו את הלחי, הוא צודק.

 

20180115_191003

הסכינים כאמור ניתנות לרכישה באתר "פארמרס" שחרט על דגלו הורדת מחירים בלי לפגוע באיכות המוצרים. איך עושים את זה? קודם כל בלי מתווכים. דבר שני, בלי כל מני מבצעים מטעים בסגנון "קנה חמישה קבל שניים" ודומיהם. המחיר הוא פשוט, ללא סעיפים, ללא אותיות קטנות. (כך למשל רביעיית "פייס 4"  נמכרת בלעדית במחיר ממוצע של 20 שקלים ליחידה, כלומר סכין בחמישה שקלים! ערך של מטבע שהיום רק מכניסים לעגלות של סופרמרקט….)

מלבד הסכינים ניתן להשיג באתר "פארמרס" מוצרי גילוח אחרים, מניקור, הגיינת הפה, רחצה ועוד, במגוון אפשרויות משלוח, לכל רחבי הארץ, כשהאתר עצמו מאובטח ונוח.