FDESIGN ו"דיור אינטריורס" – איטליה בסלון שלך.

 

chesterfield20_m-1-1

(ספות בשיטת קפיטונאז' – צילום יח"צ)

'דיור אינטריורס' משיקה את קולקציית 2020 של  FDESiGN – מותג איטלקי המתמחה במערכות ישיבה וספות .

הכל החל כשהמעצב הראשי והבעלים של החברה, ניקולא פרלה היה בן עשרים. ניקולא, שגדל במשפחה ברוכת ילדים וחלם בכלל להיות כדורגלן,  גדל בכפר אלטמורה בדרום איטליה, כפר שהתפרסם במפעלי הספות שלו. ניקולא החל לעבוד כשוליה, למד את סודות הליכי הייצור השונים משלב השרטוט ועד למוצר המוגמר והתגלה כעילוי בתחום טכניקת ה"קפיטונז'" המשמשת לייצור ספות צ'סטרפילד. עיצוב ספות אלה הוא על ידי טכניקה עתיקה של נעיצת כפתורים בשורות ישרות שמושכות את בד הריפוד פנימה. עיצוב זה הומצא באנגליה לצורך פגישות פורמליות שבהן הנוכחים יושבים זקופים ולא מקמטים את בגדיהם. העיצוב משדר יוקרה וקלאסה,

בגיל עשרים החליט ניקולא לצאת לעצמאות והקים חברת רהיטים גדולה, ולאחר גלגולים נוספים הוא פגש את קטיה דה ליאו, כיום מנהלת השיווק הבינלאומית של FDESIGN, והם גילו שהם חולקים חזון לעיצוב ספות ומערכות ישיבה במפעל בוטיק שישלב בין קסם ופונקציונליות, או במילים אחרות – יופי ומטרה.

המוטו הוא תשומת לב לפרטים הקטנים, הקפדה על עיצוב וגזרות וקולקציה המשלבת בין הקלאסי למודרני, כך שכל אחד יוכל למצוא את מה שמתאים לו ולביתו.

(בתמונה- קטיה דה ליאו על אחד הדגמים הפופולאריים של החברה)

בקולקציה הקלאסית של FDESIGN מוצגים דגמים שהוכיחו את עצמם לאורך תקופה ארוכה מאד, כולל כאמור דגמי הקפיטונאז', ובהם ידיות רחבות, נפח, וגזרות עשירות שגורמות לספה לשדר מלכותיות ויוקרה. לצד זאת ישנו שימוש בטכנולוגיות מודרניות  שמביאות את פן הנוחות .

למי שמעדיף קו מודרני, ישנה קולקציית הקווים הנקיים והמתוחכמים המשלבים טכנולוגיות כמו ריקליינרים שגם לא דורשים הרחקה מהקיר, מילוי בחומרים כמו פולירוטן שהוא חומר שאינו רעיל ותכונתו הבולטת היא שהוא חוזר לצורתו הנפוחה.

(בתמונה- המעצב הראשי והבעלים- ניקולא פרלי)

עוד בחידושים – ספות שנפתחות בקלות למיטות נוחות במיוחד, וספות שמשחזרות חווית קולנוע כולל שילוב תאורה, מקום לכוסות, שינוי תנוחות רב ואפילו יציאת USB לטעינת הטלפון.

(בתמונות למעלה- הספה הנפתחת בשני המצבים, בתמונה למטה- ספת הקולנוע)

בנוסף ישנה קטגוריה נוספת, היא הLUXURY שמיוצרת כולה בהזמנה בלבד לטירות יוקרתיות, אחוזות ובתים ברמה גבוהה מאד, והכל בעבודת יד ותוך שימוש בחומרי גלם איכותיים.

כל הפריטים מיוצרים 100% באיטליה ועכשיו ניתן להשיג את דגמי FDESIGN  בארץ, בעזרת "דיור אינטריורס"  , חברה המתמחה ביבוא ושיווק מערכות ריהוט איכותיות מאיטליה ודנמרק למעלה מארבעים שנה.

פגישה מקרית באיטליה הובילה לשיתוף הפעולה וניקולא התאים את העיצובים לקהל הישראלי (למשל על ידי הגדלת הגודל בצורה שתתאים לדירה אופיינית בישראל, לעומת הדירות הקטנות יותר באירופה), עמידות למים, מספר הילדים הממוצע בישראל שגדול מהאירופאי ובכך דורש יותר עמידות של הרהיטים ועוד.

 

"דיור אינטריורס" – אולם תצוגה ומשרדים: גיבורי ישראל 8 א.ת. פולג, נתניה