אוכל, שתיה , גבר אישה וגם צחי.

 

סקס3

איזה צחי?

השם המלא הוא ד"ר צחי (יצחק) בן ציון, איש שנושא איתו המון תארים- מסיום בית הספר בגיל 16, שזהו שלב בחיים שכמו כולם הוא המשיך לתואר ראשון בפילוסופיה, דרך לימודי מתמטיקה בטכניון שהפכו ללימודי רפואה באוניברסיטת בן גוריון, התמחות באורולוגיה שאחריה עבר להתמחות בפסיכיאטריה, השתלמות ברפואת מין והפיכה לרופא מין .

ומה עושים עם כל התארים הללו? מנהלים את המרכז הרפואי סורוקה, ומרפאה לטיפול בהפרעות ובתפקוד המיני והזוגי, משמשים כמזכיר בחברה הישראלית להפרעות בתפקוד המיני, מנהלים פורומים על מין וזוגיות באתר הכללית ועל הדרך מככבים שם בסרטונים שזוכים לאלפי צפיות ו…..

 

סקס1

(קרדיט לתמונות למעלה- קוקו)

והרבה- מצחיקים. כי סקס זה מצחיק, בעיקר כשדוקטור רציני ומכובד עומד על הבמה ולא בוחל במילים. איזה מילים? איזה לא…. ולמה? כי סקס הוא חלק חשוב מהחיים ולעומת כל תחום אחר, להרבה אנשים יש מעט מדי יידע, או יידע שנצבר ממקורות מפוקפקים, ואז מגיעים למרפאה של צחי שמציע פתרונות ובראשם "דברו, התקשורת היא הדבר החשוב!"

זהו המסר שהוא מעביר גם בהופעתו "אוכל שתיה גבר אישה", בין הרבה בדיחות וסיפורים על זוגיות, משקל, פורנו (ואל תחמיצו את הסיפור הקורע על צ'יצ'ולינו והצ'וצ'ילון), מהו משחק מקדים , למה לא מומלץ ללבוש בבית את חולצת "אחריי לצנחנים מחזור 1984" ואיך להחזיר את התשוקה הביתה. (ואוי כמה שקשה לספר על ההופעה בלי לעשות ספוילרים לבדיחות!!)

במהלך ההופעה אנו זוכים לשמוע למשל מה היתה משאלתו האחרונה של זקן בן 91 שחגג עם כל נשות בית האבות שלו, למה מתכוונת אישה שאומרת "כלום", ולמה חשוב לקנות לה נעליים… הרבה נעליים….

עוד בנושאי הדיון- מה לומדים בני נוער מפורנו, איך אפשר למנוע קמטים, ולמה "הילדים ישמעו" זה לא באמת תירוץ תקף כשמדובר בילדים שעברו את גיל הארבעים…

המופע "אוכל שתיה גבר אישה" של ד"ר צחי בן ציון חוזר למספר מצומצם של הופעות, כולל אינטרקציה עם הקהל ופס קול ייחודי .

 

סקס2

(לא יכלתי להתאפק וגם אני בתמונה עם הדוקטור- למעשה חצי דוקטור- מינוס 61 קילו!)

המופע שבו אני נכחתי היה במסגרת ערב התרמה של עמותת "דלת פתוחה" שהיא עמותה לתכנון המשפחה וקידום מיניות בטוחה ובריאה, ובה ד"ר בן ציון משמש כמתנדב . הקהל היה מכל הגילאים וגם מי שהיה מובך בהתחלה, מצא את עצמו נמרח מצחוק כשד"ר בן ציון תאר מצבים שכולנו מכירים והציע דרכים לפתרונות, כך שכשיוצאים מהמופע, מבינים שזה לא רק מופע בידור- זה גם שיעור בזוגיות.

המופעים הקרובים הם במוצאי שבת הקרובה – ה25 למרס בתאטרון היהלום ברמת גן, ב30 למרס במרכז קלור כפר בלום, ב31 למרס באולם רפפורט חיפה, ובראשון לאפריל בתאטרון ירושלים.

עוד פרטים – כאן.