אופטימל ירושלים- להיות יפה (יותר) בעיר הקודש

זה לא סוד ששישים הוא הארבעים החדש, תוחלת החיים העולה ביחד עם איכות החיים המשתפרת, והעולם הפתוח בפני כל אחד ואחת מאיתנו, גורמים לנו לרצות להיות צעירים לנצח והרבה פעמים אנו מרגישים צעירים יותר מהמראה החיצוני שלנו, או שחסר רק תיקון קטנטן ואנו נהיה מושלמים.

העולם המודרני והטכנולוגיות החדשניות מאפשרות לנו להפוך לגירסה משופרת של עצמנו ולהרגיש טוב יותר, וזו בסופו של דבר השאיפה האולטימטיבית, כי אדם שמרגיש טוב יותר עם עצמו, גם מאושר יותר.

הוזמנתי לבדוק מה מציעים ב"אופטימל ירושלים", סניף מעוצב ונוח, עם צוות חייכני ומזמין שקשוב לכל בקשה ושאלה. האמת, שמבחר האפשרויות שם כל כך גדול (ועל כך פירוט בהמשך) שכבר חשבתי פשוט להשאר לגור שם שבוע שבועיים ולצאת מינימום מלכת יופי. גם ההנחות הגדולות שאפשר להשיג באמצעות שיתוף הפעולה של המקום עם קופת חולים כללית (וביטוחי "מושלם" או "פלטינום" שיכולות להגיע עד שבעים אחוזי הנחה) מאפשרים לכל אחד ואחת להגשים את חלומותיו.

תחילה נפגשתי עם יוסי בן יקר, הבעלים והמנכ"ל של הסניף (וגם סניף חדש דנדש בטירה, ועוד סניפים בהקמה בטבריה, נתיבות ואזור המרכז.  יוסי סיפר לי כי המרפאה קיימת כבר עשר שנים (ונוחה מאד להגעה, ולחנייה החינמית הצמודה), פועלת שעות ארוכות כך שגם מי שעובד יכול למצוא את הזמן להגיע, יש בה רופאים ורופאות מומחים ולמעשה עכשיו משמשת גם כ"כללית אסטטיקה סניף ירושלים" . במרפאה יש הכל – מהסרת שיער ועד ניתוחים פלסטיים, כמובן בבתי חולים פרטיים.

במקום יש גם מרפאת עיניים של  בית החולים "הדסה" שעוסק בכל הקשור באופטיקה ולייזרים.

אחר כך נכנס לחדר הרופא שאמור לטפל בי. הטיפול שנבחר עבורי היה הזרקות בוטוקס כדי למנוע קמטים (מה לעשות, אני בן אדם שחושב יותר מדי….). הרופא, ד"ר  מיכאל איציקסון, מומחה לכירורגיה פלסטית בדק את פני, ואני חייבת לציין כפחדנית דקירות – שהוא עבד כל כך במקצועיות ובזריזות שפשוט לא הרגשתי כלום מלבד ההוראות של "תזעפי" ו"תרפי" כדי לדעת בדיוק איפה להזריק לתוצאות המקסימליות.

(בתמונה למעלה ד"ר איציקסון)

מעבר לטיפול עצמו, הדוקטור וגם יוסי השרו אווירה חייכנית ורגועה שגרמה לי לא להיבהל מהזריקות עצמן.

כאמור ההזרקות הסתיימו מהר וחזרתי לבחון את האפשרויות האחרות שיש למקום להציע, כולל משהו ייחודי – שאיבות שומן בהרדמה חלקית.

כמעט כולנו לא מרוצים מאיזשהו חלק בגוף מבחינת השמנה, זה יכול להיות ירכיים, בטן, או אפילו החלקים הקטנים האלה שרואים על הגב בזמן לבישת חזייה, או בצידי הגוף. לאנשים שיש להם אזורים קטנים  של שומן ובסך הכל רוצים לפסל את הגוף, אין צורך בהרדמה מלאה שיכולה להיות מפחידה מאד, ואפשר בעזרת הרדמה מקומית בלבד להוציא את השומן המיותר, ואחרי שעה, אנחנו בחזרה בעבודה.

עכשיו לקראת הקיץ יש גם עומס רב במחלקת הסרת השיער, כיוון שהגוף חשוף יותר. ב"אופטימל"  ישנם מכשירי לייזר שמתאימים לכל צבעי העור והשיער, כך שאין הגבלה וכל אחד ואחת יכולים להיות חלקים ויפים לקראת השיזוף והביקיני.

ואם כבר מדברים על קיץ, אחת התופעות המרגיזות בקיץ היא כמובן הזעה – ויש אנשים שמזיעים מאד, והפתרון של "אופטימל" הוא הזרקת בוטוקוס שמצמצמת את כמות הזיעה, ומונעת מבוכה של כתמי זיעה, ריחות ואי נוחות.

עוד להיט ב"אופטימל" ירושלים הם הניתוחים להרמת עפעפיים , על ידי רופא עיניים מומחה שעוזר גם לשיפור הראייה וגם למראה החיצוני, שהופך להיות רענן וחיוני במקום עייף ושמוט, ואם זה טוב לשמעון פרס, ברור שזה טוב לכולם.

ואיך אפשר בלי ניתוחים פלסטיים? ההמלצה של "אופטימל" ירושלים היא לעשות ניתוח בחודשי האביב כשנוח יותר להחלים , ומצד שני, לנוער האידאלי הוא כמובן חודשי החופש הגדול, ואז אפשר להחלים מניתוחים כמו הצמדת אוזניים, ניתוח אף וכו' ולחזור לבית הספר נינוחים.

אחד הדברים המעניינים ששמעתי מיוסי הוא שהיום כבר נפוץ יותר להזריק שומן עצמי למילוי חללים וקמטים, מאשר חומצות הילרניות, וכך גם מצעירים את עור הפנים ועל הדרך גם "מקזזים" שומן ממקום לא רצוי, למקום רצוי. הכל בטכנולוגיות החדשניות בעולם.

ל"אופטימל ירושלים" יש את אישור הFDA האמריקאי , והרופאים הם בעלי שם עולמי.

עוד מידע יש גם בדף הפייסבוק, אז שווה בכל שלב בחיים- אם זה בגיל נעורים כשרוצים לסדר דברים שמפריעים, אם זה אחרי לידות או במעברי חיים שונים, למצוא מה הדבר שיעשה לנו הכי טוב, וללכת על זה!.