"אחוה" – משהו טעים במגוון טעמים.

רק נגמר פסח וכבר ל"ג בעומר, ותיכף שבועות, רק כדי להתחיל להתקדם בצעדים גדולים לראש השנה. ארוחת חג רודפת ארוחת חג, וכמה שלא תהיה גדולה, תמיד רוצים משהו מתוק בסוף. השאלה- איזה קינוח הוא גם מתוק, גם בריא, וגם מתאים לשומרי כשרות אחרי ארוחה בשרית?

התשובה היא – מארזי חטיפי מיני חלוה החדשים של "אחוה" באריזה מהודרת, שאפשר להגישם כמו שהם לשולחן. ומה האפשרויות? מארז חטיפי מיני חלוה בטעם וניל עם פיסטוק ופולי קקאו (שש יחידות של ווניל, שש יחידות פולי קקאו ושש יחידות עם פיסטוק), או 15 יחידות של חלוה ללא סוכר, כך שגם לנמנעים מסוכר יש משהו טעים.

היתרון בקופסאות המארז, מעבר להיותן יפיפיות וצבעוניות, הוא שהגודל מוגבל לחטיף מיני, כך שאפשר לשלוט על הכמות, ומצד שני החטיפים מספיק קטנים כדי להצליח לטעום מכל הטעמים השונים (במקום להתלבט איזה טעם לבחור).  המרקם של החלוה אהוב מאד על ילדים , כולל ילדים צעירים מאד, והגודל גם מתאים לאחיזה של פעוטות.

בחטיפים נטולי הסוכר יש רק 49 קלוריות ליחידה, כך שגם המצפון נקי.

כל אחד מהחטיפים כולל חמישים אחוז טחינה גולמית, שבאמת אין צורך להתחיל למנות את היתרונות הבריאותיים שלה כמו וויטמינים, מינרלים, סידן וברזל, ובגלל האריזות האישיות, כל הטוב הזה נשמר גם מבחינת הטריות והטעם וגם מבחינת הבריאות.

כמובן שגודל החטיפים גם מתאים להחזקה בכיס כשצריכים זריקת אנרגיה באמצע יום עבודה, או כשיושבים בגינה הציבורית עם הילדים.

חברת "אחוה" נמצאת בראש מותגי הטחינה והחלוה הנמכרים ביותר בישראל לשנת 2016, וגם את 2017 החלה ברגל ימין כשזכתה ב"מוצר השנה"  לסדרת ממרחי הטחינה המתוקים.

אגב, החטיפים מצויינים גם לקישוט קינוחים – אם בשלמות או בפירור מעל מוס או גלידה.

כשר פרווה בהשגחת הבד"צ של העדה החרדית, להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות.