אינסלטיסימה- סלט עם בונוס.

כשרעבים וממהרים, נוצר שילוב קטלני שמסתיים בדרך כלל בפחמימות מיותרות. טונה מצד שני תמיד נחשבה למנת בריאות אבל די משעמם לחטוף קופסת טונה וזהו, ולהתחיל להוסיף דברים כבר הופך ליותר מדי עבודה.

מה עושים?

לריו מרה, שהוא מותג הטונה מספר 1 באיטליה, היתה הברקה- סדרת סלטי אינסלטיסימה– ארוחה קלה של טונה בשני טעמים – ירקות בנוסח מקסיקני עם טונה– שעועית אדומה, תירס, פלפל אדום, גזר ונתחי טונה בתיבול פיקנטי , וירקות גינה עם טונה– תירס, אפונה, גזר וזיתים עם נתחי טונה.

הכל ארוז במעין קופסת שימורים שנשמרת זמן רב וזמינה בכל מקום , והופ – יש ארוחה קלה ובעיקר בריאה.

הפתיחה באמת קלה, גם לבעלות ציפורניים ארוכות, וכל מה שצריך הוא לערבב קצת את תוכן הקופסה, ואפילו לא צריך לשפוך לכלי אחר, אפשר לאכול ישירות.

ככה זה נראה בצורה הפתוחה-

אני הוספתי את הטונה לקצת אורז וסלט ירקות פשוט, וקיבלתי ארוחה שמכילה את כל הבריאות וכל הטעם, ומשביעה מאד. מבחינתי זה היה חלק מארוחת ערב, אבל למי שרוצה משהו קל יותר, יכול להסתפק בטונה עם הירקות באחד משני הטעמים.

סלטי אינסלטיסימה מכילים טונה שנבחרה בהקפדה, משלב הדייג ועד האריזה, ניקוי כפול שמסנן את כל החלקים הלא ראויים ומשאיר רק את הטוב ביותר, והכל גם פרווה, ככה שגם מי ש"בשרי" או "חלבי" יכול להוסיף את הסלט לארוחתו, (הצעה שלי – להוסיף פירורי גבינה מלוחה למשל).

הרבה אפשרויות, הרבה גיוונים, וגם אם לוקחים את המנה כמו שהיא, לא צריך להוסיף לה כלום, היא טעימה, טרייה, בריאה וזמינה בכל עת. שווה להחזיק במטבח של מקום העבודה, או לקחת לגינה עם הילדים, וגם בדרך לאימון הכושר מדובר בפתרון מצוין. גם שומרי כשרות שלוקחים אוכל לחו"ל מוצאים בקופסאות הללו פתרון מצוין ונוח שיכול לטייל לא רק במזוודה אלא גם בתיק הטיול היומי.

להשיג בכל רשתות השיווק.