אלובין- היופי של הטבע, הנוחות של הבית.

1

בתחילת הבנייה בארץ ישראל, תמיד היו מרפסות שבהם ישבו דיירי הבית וצפו בסביבתם- מי בא, מי הולך, מה מזג האוויר ומה עונת השנה. שנים אחר כך המרפסות יצאו מהאופנה לטובת חלון בחצי גודל הקיר הפונה החוצה. בעשור האחרון המרפסות חזרו אחרי שהקבלנים והאדריכלים הבינו שהציבור רוצה להכניס את החוץ, ובעיקר את אור השמש, כמה שיותר הביתה.

אבל מה יותר טוב ממרפסת?

מה עם חלון ענק, למעשה בגודל קיר, דק מספיק כך שלא נחוש בו ובעצם נרגיש שאנו ממש בחוץ?  רואים את הפרחים בחצר, את עלי השלכת של העץ, העוברים והשבים ברחוב והאורות הנוצצים בלילה, הכל "בשידור חי"  היישר לתוך הבית שלנו באור טבעי, ובלי להפסיד מהחימום או המיזוג של הבית ונוחותו.

חברת "אלובין" תעשיות אלומיניום, יצרנית חלונות ודלתות לענף הבנייה כבר 64 שנים, עוזרת לנו ליצור את הקסם הזה בבית חלומותינו, בעזרת OpenView , – מערכת דלתות וחלונות חדשנית, תוצרת כחול לבן, באיכות גבוהה ועם שפע של פטנטים ייחודיים, לשוק הפרטי.

מערכת OpenView הושקה באירוע כניסתה של חברת "אלובין" לשוק הפרטי שהתקיים השבוע בגלריה דובנוב בתל אביב, בנוכחות אורחים רבים כמו גל סגל, מנכ"ל חברת אלובין, אדריכל יקי ארזי, אדריכל אבי שטרנפלד, אדריכל גיא ורונה, ג'קי בוגן מהדמויות הבולטות בתעשיית האלומיניום הישראלית, ועוד עשרות אנשי מקצוע מובילים מתחום העיצוב והבניה.

באירוע סיפר הבעלים של חברת "אלובין" אריה נקש, על התהליכים המתקדמים במפעל הייצור ועל מרכז המבקרים החדש שלו, הפתוח למי שסקרן לראות את תהליך הייצור מהתחלה ועד הסוף, הכל תוצרת ישראלית.

2

(תמונות באדיבות "אלובין")

מערכת ה OpenView כוללת דלת הזזה בעיצוב מינימליסטי, מה שמאפשר תכנון ובניית מפתחי ענק תוך שימוש בפרופילים נסתרים.הפרופיל ברוחב 2.34 ס"מ בלבד המאפשר מתן מענה למפתחי ענק עד לגובה של 3.5 מ.

את המערכת ניתן לראות ולהתרשם ממנה ומההתאמה שלה לחזון הבית המושלם של הלקוח, ברשת אולמות תצוגה בפריסה ארצית כשהראשונים כבר הוקמו בקריית ביאליק וחדרה, ובמהלך השנה ייפתחו אולמות נוספים.

6

באולמות אלו יוכל הלקוח, וגם האדריכל למצוא פתרונות ייחודיים כמו פרופילים מפחיתי רעשים (מוצר חיוני מאד למי שרוצה לישון שינה איכותית שלא תופרע מכביש סואן או מקולות הפרות במושב שלו), בידוד תרמי החוסך הרבה אנרגיה בחימום וקירור, עמידות לרוח וגשם, ונגד פריצות ועיצוב חדשני ומותאם לטעמו ורצונותיו של הלקוח.

העובדה שכל הייצור נעשה בישראל, במקום אחד, מאפשרת שמירה על סטנדרטים גבוהים, פיתוח מוצרים מהפכניים, ללא תלות ביבוא מחו"ל שיכול לעכב את העבודה והאספקה והורדת עלויות הייצור מה שמוזיל את המחירים.

3

(בתמונה מימין- גל סגל ואריה נקש עם עינת שרוף- קרדיט לצילום- אביב חופי)

ב"אלובין" דואגים לאיכות הסביבה ומקפידים על צמצום טביעת הרגל האקולוגית. כך לדוגמה אבקת צבע שנותרת לאחר צביעת פרופילים, ממוחזרת לשימוש נוסף, כמו גם שימוש במשאבים מתכלים.

5

את אירוע ההשקה חתמה עינת שרוף ש"הרימה את הרחבה" והלהיבה את האורחים הרבים.

4