אלכו-ג'ל – לקחת את הבריאות בידיים!

 

20180713_083908

כולנו יודעים שצריך לשטוף ידיים. אז יודעים.

גם ילדים יודעים, או לפחות זה מה שאנחנו מלמדים אותם. אז הם שמעו אותנו מליון פעם "שטפת ידיים?" אבל בפועל מה קורה? הרבה פעמים אנו לא ליד הילדים, והם נוגעים בכל דבר, חפצים, ידיות, אחד בשני, והחיידקים? חגיגה!

וה"חגיגה" הזו מתעצמת כשילדים מרבים לגעת בפה ובפנים, במיוחד כשאוכלים והאוכל הוא הישר מהידיים לפה. כמות החיידקים עצומה, וגם אם הילדים מגלים אחריות , לא תמיד יש בסביבה מים וסבון , וגם אם יש, משך שטיפת הידיים המומלצת היא בין חצי דקה לדקה של קרצוף יסודי בכל חלק וחלק, כולל בין האצבעות ומתחת לציפורניים. אתם מכירים ילד שבאמת מקפיד על כך?

הפתרון הנוח ביותר, הזמין והמהיר, וגם הבריא ביותר הוא ללא ספק ה"אלכו-ג'ל". חיטוי ללא מים, שמגיע בפורמטים נוחים לנשיאה ולשליפה וקוטל 99.99% מהחיידקים שגורמים בין השאר לדלקות בדרכי השתן, הרעלת דם, דלקת ריאות, דלקת קרום המוח, דלת קרום הלב, מורסות, הרעלת מזון, דלקות בלב, זיהומים בדרכי השתן וזיהומים שיניוניים בבתי חולים.

אחרי שקוראים רשימה כזו מבינים שמוכרחים לא רק להקפיד לחטא את הידיים של הילדים כשהם לידנו, אלא גם לדאוג שיעשו כך כשהם בבית הספר והגנים.

הדרכים המתאימות ביותר לילדים הן שתיים:

אלכו-ג'ל  עם בובת מתלה לתיק, בקבוק בגודל 30מ"ל עם בובת תליה שאפשר לתלות על התיק, על עגלה, על החגורה או איפה שרוצים והיא זמינה לכל מקום ובכל זמן. המוצר מכיל 70% אלכוהול ומתאים לעור רגיש. הוא מתייבש במהירות, הידיים מרגישות רעננות, נעימות וריחניות. ניתן למילוי חוזר.

מהתנסות – התלייה נוחה מאד, הבובה חמודה ומתחבבת בקלות על הילדים, והשימוש נוח מאד בכל מקום, כולל שימוש עצמאי גם בידי ילדים קטנים.

האפשרות השניה- אלכו-ג'ל מגבונים. עשרים מגבונים בחבילה כך שיש מספיק כשצריך כמה ילדים בבת אחת, בשני ניחוחות- ענבים וקיווי מלון, שמחטאים את הידיים בנוחות ,בקלות ובמהירות, מרגיעים את העור בעזרת תמצית אלוורה ומשאירים תחושה נעימה ולא דביקה בידיים.

כאחת שתמיד מסתובבת עם מגבונים בתיק, חבילה של אלכו-ג'ל מגבונים סוגרת יפה את הפינה ולא תופסת הרבה מקום גם בתיק נשים קטן.

שווה לשים מגבון או שניים בתיק האוכל של הילד, כך שהוא גם יזכור לנקות את הידיים וגם יהיה לו נוח להשתמש.

מעבר לאלכוהול יש במוצרים פרו ויטמין 5B וגליצרין ששומרים על העור.

את אלכו-ג'ל מביאים לנו מ"תשלובת ד"ר פישר"  – שמשלבים חמישים שנות מחקר ונסיון, הרבה ידע בין לאומי ובקרת איכות מחמירה, ליצירת תכשירים לכל המשפחה לפי כל התקנים.