אם לסבתא היו מליונים…. "להרוג את הסבתא" – YES DRAMA

קחו את טיפוסי ה"וויט טראש" שאנחנו מכירים מהטריילר פארק בארצות הברית ותעשו להם עליה לארץ. מה קיבלתם? את "להרוג את הסבתא" – הסידרה המקורית החדשה בYES DRAMA וYES VOD.

וההגדרה "זבל לבן" מעולם לא היתה מדוייקת כל כך, כשרוב העלילה הגיבורים בזבל אמיתי או מטאפורי.

ועל מה מדובר?

אז ישנה הסבתא – לא סתם סבתא- אלא אחת שירשה חלקת אדמה שקנו הוריה כשעלו לארץ, ונמצאת במרכז הכי מרכזי שיכול להיות, מה שהופך אותה לפוטנציאל נדל"ני הסטרי. אז הסבתא הזו, סבתא עליזה (מירי אלוני) מסרבת ליזם רגב שרעבי(אלי פיניש) שרוצה לקנות את המקום כדי להפכו לקניון, ומוכן לשלם עשרים מליון דולר. הבעיה מתחילה כשכל שאר בני המשפחה, כל אחד מופרע יותר מהשני, מואסים בחייהם העלובים במקום ומוכנים לעשות כל דבר כדי שתתבצע המכירה, עם הסבתא או בלעדיה.

אז יש לנו בן אחד  (רמי הויכברגר)שמנסה לתכמן את הסבתא למכור גם אם זה אומר להחזיר לסמים את אחותו שנקיה כבר חמש שנים, כולל בעזרת אגרוף לפנים, ובן שני שעובד בזבל , ומביא זבל הביתה ואז שולחים אותו לתקן סתימות בביוב, ועוד כל מני קרובי משפחה מכל מני סוגים, ואיך אפשר בלי סיפור אהבה בסגנון רומאו ויוליה בין ביתו של היזם לבין הנכד של הסבתא (מאור שוויצר)?

את הסידרה יצרו יוסי מדמוני, דוד אופק וליאור שפר, כשמדמוני הוא גם התסריטאי הראשי ואופק ושפר משמשים כבמאים, והכל תחת המטריה של בית ההפקה של אנדמול שיין ישראל.

בין השחקנים, מלבד אלוני, הויכברגר, פיניס ושוויצר יש גם את גל תורן, ליהי קורנובסקי, סופי אוסטריצקי ורותי בורנשטיין.

הסידרה משודרת בבכורה החל מה16.12 בYES DRAMA וYES VOD. פרק חדש מדי יום ראשון.