אמה לורה- לפנים חלקות מתמיד.

פילינג הוא חלק חשוב וקבוע בטיפוח הפנים. העור שלנו סופג את כל הלכלוך, השכבה העליונה מתייבשת ומזדקנת, והדרך הטובה לרענן את העור היא על ידי פילינג עדין שמקלף את העור המלוכלך והיבש וחושף את העור הבריא והקורן שמתחתיו.

(מה מסתתר בתוך העטיפה?)

פילינג הוא גם פעולה עדינה שצריך לעשות עם חומרים מדוייקים ואיכותיים כדי לא לפגוע בעור. לעזרתנו מגיעה ד"ר דורית יוסף, נטורופטית PH.D N.D., שלוקחת את כל הטוב שבטבע – צמחי מרפא שמן זית ושמנים טיפוליים, ורוקחת מהם באהבה רבה את החומרים שהגוף שלנו יקבל בצורה הטובה ביותר ובעבודת יד כמובן.

הפילינג של "אמה לורה" הוא פילינג עדין שמכיל גרגרי משמש זעירים, בתוספת עושר רב של שמנים ארומטיים ותמציות צמחים והוא הגיע בעטיפת נייר רומנטית שהבטיחה שיש סוד כייפי במיוחד בפנים.

גרגרי משמש מוכרים באיכותם לקילוף עדין של העור, כמו כוכבים קטנים שמלטפים ומסלקים את כל החלקים הלא נעימים. הפילינג גם מעודד התחדשות תאים. התוצאה? עור חלק ונקי, זוהר ורענן. הוראות השימוש הן פשוטות- אחרי ששוטפים פנים בסבון איכותי (לאמה לורה יש סבונים מצויינים לעור הפנים שמנקים אך לא מייבשים), מעסים מעט מהג'ל על עור רטוב בתנועות סיבוביות. מסירים בעזרת שטיפה עם מים, כשהטיפול מומלץ בין 2-3 פעמים בשבוע.

לטעמי טיפול כזה הוא ממש חובה היות ואנו חיים בעולם תזזיתי ומזוהם מאד, ואם לא נשמור על העור, הוא יזדקן בטרם עת.

המוצר מאושר על ידי משרד הבריאות.

ואם אתם כבר באתר של אמה לורה, יש שם המון דברים כייפים אחרים- מוצרים לפנים ולגוף, לנשים ולגברים, אריזות שי מוכנות או כאלה שאפשר להרכיב לבד. ישנם גם מוצרים משלימים כמו אביזרי אמבט- סבוניות, מברשות, ספוגים ועוד.

המחירים באתר נוחים מאד היות והמוצרים נמכרים בשיטת סחר הוגן, כך שעלותם היקרה של חומרי הגלם לא נופלת על הלקוחות. ניתן לרכוש בחנות "אמה לורה" בגבעתיים (רחוב כצנלסון 145) או באתר החברה.